Screenshots

Description

myUE zapewnia dostęp do aktualnych informacji o tym, co dzieje się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Dostarcza informacji w każdej chwili, w dowolnym miejscu.
Aplikacja ma na celu utrzymywanie stałych kontaktów pomiędzy Uczelnią, studentami, kandydatami, pracownikami i absolwentami.

Dzięki niej społeczność akademicka na bieżąco otrzymuje informacje o najważniejszych wydarzeniach, które mają miejsce na Uniwersytecie. Każdy użytkownik może dostosować informacje do swoich potrzeb, udostępnić je znajomym, ustawić przypomnienie. Aplikacja dostępna jest w wersjach językowych polskiej i angielskiej.

myUE powstała w ramach projektu „Inter Uni - Wsparcie internacjonalizacji. Wzmacnianie relacji między Uczelnią, kandydatami, studentami, absolwentami i pracownikami przy wykorzystaniu nowych mediów.” Projekt korzysta z dofinansowania pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.

Celem projektu jest współpraca między uczelniami i wsparcie procesu internacjonalizacji przy wykorzystaniu nowych mediów. Projekt realizowany jest we współpracy z partnerami: Norweskim Uniwersytetem Nauki i Technologii (NTNU) w Trondheim oraz Uniwersytetem w Liechtensteinie.

Więcej o projekcie: www.interuni.ue.katowice.pl

Strona internetowa uczelni: www.ue.katowice.pl

What's New

Version 1.2.0

Improved stability
Added refresh button
Changed informations structure

Information

Seller
desi9n sp z o. o.
Size
3.5 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, German
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© UE Katowice
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like