Screenshots

Description

«نبض هنر» پایگاهیست برای ثبت و اطلاع رسانی محافل و جلسات هنری. این مجموعه با ایجاد فضایی ساده و با اطلاعات جامع از محافل هنری مختلف، امکانی را فراهم کرده تا اطلاعات محافل و جلسات هنری به سادگی در دسترس هنرمندان و مخاطبان قراربگیرد.
در کنار محافل هنری، «نبض هنر» به معرفی بهترین و تازه‌ترین کتاب‌های منتشرشده پرداخته تا مخاطبان هنر را برای انتخاب کتاب خوب همراهی کند و ویترین آنلاینی فراهم‌کرده تا مسیر خرید کتاب و دریافت آن را برای دوستداران کتاب و کتابخوانی آسان‌تر کند.
«نبض هنر» بدون محدودیت موضوعی، تمامی شاخه های هنری اعم از جلسات و نشست های ادبی، گالری ها، تئاتر ها، نشستهای مربوط به موسیقی و... را در برگرفته است و کاربران میتوانند به لیست برنامه‌های اجرایی هر روز و همچنین تقویم هر ماه دسترسی داشته باشند.
شما میتوانید جلسات یا محافل هنری را به لیست شخصی خود اضافه کنید تا صبح روز برگزاری پيامى جهت یادآوری برایتان ارسال شود همچنین امکان ثبت و پیشنهاد نشستها و برنامه‌های هنری برای شما فراهم شده است و تنها با عضویت در وبسایت یا نرم‌افزار موبایل «نبض هنر»، شرايط استفاده از تمامی امکانات نرم‌افزار موبایل و وبسايت را به صورت رايگان خواهید داشت.

What's New

Version 2.1.0

اضافه شدن قابلیت جست و جو برای رویدادها

Information

Seller
Foroogh Yousefi
Size
8 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Persian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 NabzeHonar Group
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like