iPhone Screenshots

Description

Nedir Ne Demek; Türkçe-Türkçe, İngilizce- Türkçe, Türkçe-İngilizce seçenekleri ile artık pratik bir sözlük uygulaması olarak da yanınızda.
2008’den bu yana sizlerle olan NND Sözlük ile hem kullanım kolaylığı, hem 600.000’den fazla anlam, 30.000’den fazla tıbbi terim ve 4000’den fazla atasözü ve deyim anlamları içermesi, hem de hızlılığı sayesinde siz de hep bir adım önde olacaksınız.
Sürekli olarak geliştirilmekte olan veritabanımız aracılığı ile her zaman aradığınızı bulabilecek ve uzman kadromuzun da yardımıyla doğru bilgiye kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
Osmanlıca kelimelerden, veteriner terimlerine, kız ve erkek çocuğu isimleri sözlüğünden, biyoloji terimlerine kadar her şeyi bulabileceğiniz bu uygulama hayatınızı kolaylaştıracak.
Bunların yansıra kuşdili çeviricisi, bulmaca yardımcısı ve birbirinden farklı İngilizce testleri ile de hem hoş vakit geçirecek hem de bilginize bilgi katacaksınız.

What's New

Version 1.0.1

Uygulama servisi güncellendi.

Ratings and Reviews

755())76 ,

Delikanlı gibi

Google translate'ten geliyorum. Tr-Eng icin ' muazzam '! Baktığında bişeye benzemiyor ama yapana sonsuz teşekkürler.. Süper

Information

Seller
Bilal Baysoy
Size
4.3 MB
Category
Reference
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Nedir Ne Demek
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like