iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Newsweek Polska by Ringier Axel Springer Polska Sp. z.o.o., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Newsweek Polska

By Ringier Axel Springer Polska Sp. z.o.o.

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z kraju? Cenisz pogłębione analizy i informacje ze świata? Interesują cię opinie ekspertów i komentatorów dotyczące najważniejszych wydarzeń? Jeśli tak, to znaczy, że ta aplikacja została stworzona specjalnie dla Ciebie. Newsweek Polska jest pierwszym w Polsce tygodnikiem zaprojektowanym do wygodnego czytania zarówno na dotykowym ekranie smartfona, jak i tabletu. To cyfrowa wersja jednego z najbardziej opiniotwórczych magazynów społeczno-politycznych w kraju.

Znakiem rozpoznawczym tygodnika Newsweek Polska jest dostarczanie aktualnych i pogłębionych informacji z kraju i ze świata, opatrzonych komentarzami najbardziej cenionych specjalistów oraz ekspertów w swoich dziedzinach. Tygodnik Newsweek Polska to także wywiady z autorytetami i ciekawymi osobowościami na temat procesów oraz ważnych wydarzeń zachodzących w Polsce i za granicą. Na łamach magazynu publikują również cenieni publicyści, tacy jak Zbigniew Hołdys, Krzysztof Materna czy Marcin Meller. Tygodnik Newsweek Polska oprócz informacji z kraju i ze świata dostarcza wiedzy na temat mody i panujących na rynku trendów.

Tygodnik Newsweek na polskim rynku zadebiutował w 2001 roku jako jedna z ośmiu zagranicznych edycji amerykańskiego magazynu, który od wielu dekad wyznacza najwyższe standardy dziennikarstwa.

Aplikacja Newsweek Polska umożliwia dostęp nie tylko do aktualnych i archiwalnych numerów magazynu, lecz także do wydań specjalnych – np. „Newsweeka Historia” czy „Newsweeka Zdrowie”. Poszczególne numery można nabywać indywidualnie lub zdecydować się na prenumeratę – wybór należy do Ciebie.

Aplikacja umożliwia kupowanie poszczególnych numerów tygodnika (w cenie 4,99 zł) oraz wydań specjalnych. Ponadto Newsweek Polska jest dostępny w korzystnym systemie prenumeraty:

– 1 miesiąc: 18,99 zł,
– 3 miesiące: 47,99 zł,
– 6 miesięcy: 89,99 zł,
– 12 miesięcy: 179,99 zł.

Zasady działania prenumeraty odnawialnej:
– Po wykupieniu prenumeraty Czytelnik otrzymuje wszystkie numery tygodnika oraz wydania specjalne opublikowane w okresie trwania subskrypcji.
– Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji, w kwocie odpowiadającej cenie za dany okres subskrypcji
– Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie.
– Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada lub iPhone'a).
– Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
– Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualnym cennikiem.
– Nie można zrezygnować z prenumeraty, za którą została pobrana opłata.

Więcej szczegółów dotyczących subskrypcji, politykę prywatności oraz zasady użytkowania aplikacji znajdziesz na stronie: http://www.newsweek.pl/ipad/privacypolicy.html oraz http://www.newsweek.pl/regulaminplus/

What's New in Version 3.0.35288

- drobne usprawnienia
- zgodność z poziomem zabezpieczeń dla iOS 11.2

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Newsweek Polska
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
 • Free
 • Category: News
 • Updated:
 • Version: 3.0.35288
 • Size: 10.3 MB
 • Languages: English, Polish
 • Seller:
Rated 12+ for the following:
 • Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References

Compatibility: Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.
All Versions:

Top In-App Purchases

 1. Newsweek$3.99
 2. Newsweek$9.99
 3. Newsweek$18.99
 4. Newsweek$37.99
 5. Nr 52/2017$0.99
 6. Nr 51/2017$0.99
 7. Nr 10/2016$0.99
 8. Nr 40/2016$0.99
 9. Nr 52/2016$0.99
 10. Nr 41/2016$0.99