Screenshots

Description

Aplikacja mobilna przygotowana przez zespół redakcyjny czasopisma branżowego Nowy Kamieniarz. Jej główną funkcją, jest umożliwienie dostępu on-line do każdego wydania tego, przeznaczonego dla profesjonalistów, periodyku. W każdym wydaniu znajdziecie informacje i publicystykę branżową, wiedzę odnośnie technologii obróbki, a także wiedzę materiałową i specjalistyczną z dziedziny kamienia naturalnego oraz materiały prezentujące najciekawsze realizacje architektoniczne oraz wnętrzarskie z wykorzystaniem kamienia naturalnego.

Dzięki interaktywnym funkcjonalnościom, każde z publikowanych wydań zostanie uzupełnione o materiały, które z przyczyn technologicznych nie zmieściły się w wydaniu papierowym: galerie zdjęć, filmy, materiały dźwiękowe, a także odesłania (linki) do materiałów źródłowych.

Dodatkowo, w każdym miesiącu będzie można spodziewać się niespodzianki dedykowanej wyłącznie dla POSIADACZY APLIKACJI, w postaci kuponów rabatowych na zakup produktów wiodących firm sektora kamienia naturalnego.


--

Privacy Policy:
http://setupo.com/privacy/170.htm

Term of Use:
http://setupo.com/privacy/170t.htm

What's New

Version 1.7

* Zmiany w ikonach

Information

Seller
MDN GROUP SC
Size
14.3 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Nowy Kamieniarz, 2017
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like