Screenshots

Description

NutriShop, ABD’nin lider sporcu ürünleri markalarının yetkili Türkiye distribütörü olan Farmatek güvencesinde hizmet veren, besin takviyeleri alanında Türkiye’nin en tecrübeli e-ticaret sitesidir.


Farmatek olarak, kurulduğumuz 1996 yılından bu yana sporcu beslenmesi pazarına artı değer katmak ve daha kaliteli yaşamak isteyen herkesin hedefine ulaşmasına yardımcı olmak için çalışmaktayız.

Türkiye’de sağlıklı beslenme ve fit yaşama konseptlerini ortaya çıkaran firma olarak günümüze kadar bir çok yeniliğe imza attık. Sadece pazarın ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmadık sektörümüzün her zaman öncüsü olduk.

Portföyümüzü kendi alanında öncü firmaların ödüllü ürünleri ile de sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Toplumsal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sadece yüksek kalite standartlarında üretim yapan şirketler ile çalışıyoruz. Ürünlerimizin hepsi ABD menşeilidir ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. Hiçbir ürünümüz Uzakdoğu ve Ortadoğu ülkelerinden ithal edilmemektedir. İçinde bulunduğumuz sektörü ilgilendiren tüm yasa, yönetmelik ve kurallara titizlikle uyuyoruz.

En büyük amacımız, Türk tüketicisine en yeni , kaliteli ürünleri sunmak ve dünyadaki son gelişmelerden haberdar ederek daha sağlıklı yaşamalarına yardımcı olmaktır.

What's New

Version 1.4.2

Performans iyileştirmeleri

Information

Seller
FARMATEK IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI
Size
33.5 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© nutrishop.com.tr
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like