iPhone Screenshots

Description

Ku ka më mirë se të kërkosh diçka dhe ta gjesh në pajisjen të cilën veç e keni n'xhep?! Andaj aplikacioni i ri n'xhep e ofron pikërisht këtë mundësi.

Nuk e dini ku të shkoni? Nuk e dini adresën apo numrin kontaktues të ndonjë biznesit? Nuk dini se çka ofron ai biznes?

Tash është shumë më thjeshtë!

Kërko n'xhep!

What's New

Version 2.0

Risi të reja në aplikacionin n'xhep:

* Çdo azhurnim i n'xhep do të paraqitet me pamje të bukur vizuale
* Qasje e lehtë dhe interaktive në fotografi
* Nëse keni iPhone 6S mund të shtypni më fortë linkun në reklamë për të shikuar ofertat e ndryshme pa e hapur linkun fare
* Përmirësime dhe rregullime të ndryshme në përvojën e përdoruesit

Ratings and Reviews

Perfect

artorhajdini

Very Helpful!!!

N'XHEP

Rronneey

The beeeestt appp eveerereerer

Applikacion Përfekt

Blend sylqevci

Shum Applikacion i nevojshëm .
Falemderit

Information

Seller
Rolling Rabbits Sh.p.k
Size
20.3 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© Rolling Rabbits LLC
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like