iPhone Screenshots

Description

Doprovodná aplikace pro O2 Smart Box - modem, který změní Váš pohled na internet. Aplikace je nutná k úspěšnému nastavení a užívání zařízení.

MAXIMÁLNÍ VÝKON
O2 Smart Box je stvořený k tomu, aby toho zvládl víc než hodně. Tam, kde jste ještě nedávno ztráceli spoustu času a místa instalací a provozem několika různých zařízení, je teď jedno jediné řešení. Náš O2 Smart Box.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ
Pomocí aplikace si O2 Smart Box nastavíte snadno a rychle přes chytrý telefon. Složité návody a mnohastránkové manuály patří minulosti.

SRDCE CHYTRÉ DOMÁCNOSTI
Na dálku Vám pohlídá teplotu v domě, rozsvítí světla v předsíni dřív, nežli zaparkujete auto a zapne třeba myčku na nádobí. Ochrání Vaši domácnost před ohněm a nezvanými hosty a v případě potřeby Vás včas upozorní. Prostřednictvím mobilního telefonu zůstanete se svým domovem opravdu ve spojení, ať jste kdekoliv.

Nemáte ještě O2 Smart Box? Tak neváhejte a pořiďte si jej ještě dnes na www.o2.cz/smartbox

What’s New

Version 2.1.37

Rozšiřte svou realitu.

O2 Smart Box je jediný modem na světě, který vám díky možnostem rozšířené reality umožní poznat svou domácí Wi-Fi do nejmenšího detailu. Díky novému nástroji pro odhalení pokrytí zjistíte, kde je signál kvalitní a kde už začíná ztrácet sílu.

Jednoduše začněte u vašeho O2 Smart Boxu, namiřte kameru telefonu na zem a postupně se pohybujte místnostmi, zatímco na podlaze uvidíte barevnými body znázorněnou kvalitu Wi-Fi v daném místě.

O2 Smart Box - Lepší Wi-Fi pro váš domov.

============================

Augment your reality.

We're introducing a revolutionary coverage discovery tool that makes O2 Smart Box the only modem in the world that helps you fully understand your home Wi-Fi.

Just start at your O2 Smart Box, point the camera at the floor, walk around your home and watch your Wi-Fi unfold right before your eyes as points on the floor indicate signal strength at that place.

O2 Smart Box - Better Wi-Fi starts here.

Information

Seller
O2 Czech Republic a.s.
Size
140.5 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech, Slovak
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© O2 Czech Republic, a.s
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like