iPhone Screenshots

Description

*Online Savunucu Nasıl Çalışır?

Online Savunucu üyesi olarak, alanında uzman ve deneyimli danışmanınızla görüşebileceğiniz erişebileceksiniz. İstediğiniz yerde, nerede olursanız olun 7/24 danışmanınızla iletişim kurabilirsiniz. Danışmanları detaylı olarak inceleyebilir sonrasında ücretsiz üyeliğinizi başlatın ve bir danışmanımız ile ilk görüşmenizi yapın, sorunlarınızı dinleyelim. Çözülemeyen karmaşık vergi sorununuzu çözelim.

* Online Savunucu Danışmanları Kimlerdir?
Online Savunucu , vergi ihtilaflarının çözümü noktasında tecrübeli değerli ve deneyimli Vergi Davaları Danışmanı, İdari Davalar Danışmanı, Vergi İhtilafları Danışmanı, Vergi Dairesi Uygulamaları Danışmanı, Vergi Denetimi Uygulamaları Danışmanı, Gümrük İdaresi Uygulamaları Danışmanı, Vergi Mükellefi Savunucusu, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Gümrük Müşaviri, Sosyal Güvenlik Müşaviri, Yabancı Personel Danışmanı, Yeminli Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi ve Bilirkişilerden oluşan seçkin danışmanlar kadrosundan oluşmaktadır.

Kaydolduktan sonra, konulara uygun herhangi bir danışmanı seçebilirsiniz. Farklı danışmanların farklı uzmanlığı ve yaklaşımları vardır, bu nedenle sizin için en iyi sonuca ulaşabilecek doğru danışman için ücretsiz sesli veya görüntülü olarak çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizi doğru danışman seçmenize yardımcı olacaktır. Siz rahat bir şekilde sorunlarınızı aktarabilir çözüme kolayca ulaşabilirsiniz.

*Online Danışmanlık Etkili Midir?
Araştırmalar, online danışmanlığın bazen yüz yüze danışmanlıktan daha etkili olduğunu ortaya koyuyor; çünkü online görüntülü veya sesli görüşme daha acil destek ve daha yüksek ve etkin iletişime izin veriyor.

*Online Savunucu Güvenli Midir ?
Online Savunucu, gizlilik ve güvenlik her zaman birinci önceliğimizdir, bu nedenle endişelenmenize gerek yoktur. Kullanıcı verilerinin güvenli ve gizli tutulmasını sağlıyoruz.


*BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Uygulamayı iyileştirmeye yardımcı olması için kullanıcılarla bağlantı kurmaktan ve geri bildirim almaktan mutluluk duymaktayız.

• E-posta - destek@onlinesavunucu.com
• İnternet Sitesi – https://onlinesavunucu.com
• Facebook - https://facebook.com/onlinesavunucu
• Linkedin - https://www.linkedin.com/in/onlinesavunucu
• Instagram - https://www.instagram.com/onlinesavunucu/
• Twitter - https://twitter.com/onlinesavunucu


VERGİ SORUNLARINIZDAN KURTULMAK İÇİN HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.

Information

Seller
Mehmet Kaynak
Size
21.7 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 11.2 or later. Compatible with iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Copyright 2018
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like