iPhone Screenshots

Description

OSEM Sertifikasyon Anonim Şirketi, Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü onayı ile Türkiye Sigorta Birliği tarafından kurulmuş olup Hazine Müsteşarlığının gözetim ve denetimine tabidir. Marka ünvanı olarak OSEM logosu ile “OSEM Sertifikasyon ve Eğitim Merkezi” kullanılmaktadır.

Kuruluş amacı sektör adına sigorta şirketlerinin araç hasar onarımlarında sunulan güvenlik ve kalite standardlarını yukarıya çekerken maliyetleri daha etkin bir şekilde kontrol etmek ve adil bir rekabet ortamı oluşmasını sağlamaktır.

OSEM Parça Takip Sistemi, tedarik ile hasar onarımlarında kullanılan oto karoser (body) grubu parçaların orijinal ve orijinale eşdeğer sertifikalı parça olduklarının doğrulanması ile takibi ve sorgulanması hizmetlerini kapsar.

Sigortalıların ve eksperlerin kullanımına sunulan mobil uygulama ile belgeniz üzerindeki etiketin seri numarası veya karekodu ile sorgulama yapabilir, etikete erişemeyeceğiniz durumlarda hasar dosya numaranız ile aracınızda kullanılan parçaları görüntüleyebilirsiniz.

Sistemin kurulmasında OSEM ile işbirliği yapan SICPA TÜRKİYE firması marka ve ürün güvenliği konusunda hizmet veren, tedarik zincirinde ürünün izlenmesi, sahte gerçek ürün ayrıştırılmasında ihtiyaca özel çözümler geliştiren uluslararası bir firma olup ülkemizde GİB-Gelir İdaresi Başkanlığı'nın tütün mamülleri ve alkollü içkilerin ambalajlarında bandrol sistemleri uygulamaktadır.

What’s New

Version 1.06

Basit hata iyileştirmeleri.

Information

Seller
OSEM SERTIFIKASYON A.S.
Size
13.2 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 OSEM A.Ş.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like