iPhone Screenshots

Description

Oto Sanayi Bul mobil uygulaması, yolda ve seyahatlerde herkese faydalı olan bir mobil uygulamadır.

• Örneğin, bulunduğunuz bölgede size en yakın Oto Sanayi Siteleri, Servisler, Çekici Hizmetleri, Oto Tamircileri, Yol Yardımları ve 7/24 hizmet veren firmaları bulabilir ve navigasyon ile yol alabilirsiniz.

• "Servis ara" butonundan harita üzeri size en yakın yetkili servisler, hastaneler, doktorlar, dinlenme tesisleri, benzin istasyonları, restoranlar ve daha fazlasını bulabilir ve navigasyon ile yol alabilirsiniz.

• Avrupa'dan karayoluyla Türkiye'ye seyahat edecek gurbetçilerimiz, sıla yolu üzeri güvenilir yerlerde dinlenme tesisleri ve benzin istasyonlarını mobil uygulamamızdan bulabilir ve navigasyon ile yol alabilirler.

• Acil ve zor durumlarda, sıla yolu üzeri Türkiye´nin yurtdışı temsilciliklerinin adres ve telefon bilgileri uygulamamızda bulabilirsiniz.

Türkiye´nin Oto Sanayi Sitesi "Oto Sanayi Bul" mobil uygulamasını sizde yükleyin ve yolda kalmayın

Information

Seller
Engin Taskin
Size
35.8 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 otosanayibul
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like