iPhone Screenshots

Description

App Parashkollori është pjesë e platformës teknologjike për menaxhim dhe administrim të institucioneve parashkollore për të plotësuar çdo nevojë në fushë veprim të institucionit dhe mundëson komunikimin me prindërit dhe bën transparente të dhënat e fëmijëve në kohë reale duke bërë kështu një reformë në sistemin arsimor.

What’s New

Version 1.7

fixed some issues

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Premtimk ,

Nuk o tu funksionu hiq

App shum i mir por per momentin nuk eshte tu funksionu hiq.

Developer Response ,

I nderuar, Aplikacioni "Parashkollori" funksionon nese keni nje femije apo me shume ne nje nga Kopshtet ne Kosove dhe Kopshti ju ka dhene çasje permes numrit te telefonit dhe kodit.

Cdo te mire

Information

Seller
Dardan Mehmeti
Size
26.3 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Parashkollori
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like