Screenshots

Description

Aplikacja PASYWNE 3D jest samodzielną aplikacją mobilną i równocześnie uzupełnieniem poradnika: „Budynki pasywne. Jak tanio i bez problemów zbudować obiekt zrównoważony." Celem poradnika i aplikacji jest pomoc w zrozumieniu ośmiu zasad projektowania i działania budynków w standardzie pasywnym oraz prezentacja technologii stosowanych w takich obiektach.

Aplikacja Pasywne 3D pozwala użytkownikowi na wizualizację modelu 3D budynku w standardzie pasywnym. Prezentowany budynek jednorodzinny jest rzeczywistą inwestycją powstającą w Polsce a zaprojektowaną przez biuro Pasywne M2. Poszczególne sceny aplikacji pozwalają zrozumieć kolejne zasady działania budynku pasywnego i poznać ich i wpływ na zapotrzebowanie budynku na energię grzewczą, roczne koszty ogrzewania oraz emisję gazów cieplarnianych. Użytkownik może przybliżać i obracać pokazywany detal budynku, wchodzić z nim w interakcje, zmieniać parametry, a także uzyskać dodatkowe informacje za pomocą tekstowego opisu.

Dzięki wykorzystaniu technologii rzeczywistości rozszerzonej, czytelnik za pomocą smartfonu lub tabletu, może rozszerzyć treści artykułów Poradnika o interakcje z wirtualnymi modelami 3D. Aplikacja Pasywne 3D umożliwia atrakcyjne, ciekawe i skuteczne zrozumienie i przyswojenie skomplikowanego tematu budownictwa pasywnego.

Pobierz znacznik tutaj / download AR markers here: http://3rstudio.com/case_study/pasywne3d/

What's New

Version 1.2.0

-Wersja anglojęzyczna
-Nowa zawartość
-Poprawki aplikacji

Information

Seller
3R Studio LTD
Size
55.5 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 3R Studio Mobile Ltd 2016
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like