Screenshots

Description

Sizler için hazırladığımız uygulamada periyodik tablodaki her bir elementin niceliksel özelliklerinin yanı sıra keşfine dair ilginç bilgileri, ismini nereden aldığını, günlük hayattaki kullanım alanlarını, insan vücuduna etkilerini ve bilimsel amaçlı nasıl kullanıldığını açıkladık. Uygulamada sunduğumuz başlıklarla tüm elementleri farklı sınıflama yöntemlerine göre filtreleyebilir, her bir başlıkta kaç element olduğunu görebilirsiniz. Elementlerin kullanım alanları, kaynakları ve kimyasal özelliklerine dair birbirinden ilginç fotoğraflara da yer verdiğimiz mobil uygulamayla elementleri tanımak artık daha keyifli olacak!

Bilimi öğrenmek Bilim Genç ile güzel!

TÜBİTAK’ın gençler için hazırladığı Bilim Genç dergisine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken www.bilimgenc.tubitak.gov.tr adresini ziyaret etmek ve internet sitemizdeki birbirinden ilginç içeriklere erişmek.

Bilim Genç’te teknoloji haberleri, bilimsel gelişmeler, ödüllü matematik sorusu, ayın satranç sorusu, aylık tema bazlı ödüllü fotoğraf yarışması, “Bunu Biliyor muydunuz?” çizimleri, bilim insanları ile videolu söyleşiler ve röportajlar, güncel gelişmelerle ilgili sesli yayınlar ve etkileşimli görseller gibi çok çeşitli içerikler sizleri bekliyor!

What’s New

Version 1.05

Küçük hatalar giderildi, bazı element açıklamaları güncellendi.

Information

Seller
TURKIYE BILIMSEL VE TEKNOLOJIK ARASTIRMA KURUMU
Size
127.7 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2019 Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu. Her hakkı saklıdır.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like