iPhone Screenshots

Description

İşletmemezin kurucusu olarak faaliyetlerine başlayan Tevfik Güngör, temel petek üretimine başlamış ve 1997 yılına kadar arıcılık sektörüne ‘Güngör Petek’ olarak hizmet vermiştir.
İşletmemizi şu anda yönetmekte olan Osman Güngör, 1995 yılında petek makinelerinin silindir kalıbı çalışmalarına başlayıp 3 yıllık araştırma geliştirme çalışması yaparak 1998 yılında ilk otomatik sistem petek makinesinin imalatını gerçekleştirilmiştir.

İlk kuruluşu 1970 yılına dayanan, Türkiye’nin ilk Temel Petek Üretim Makilerinin üretimini gerçekleştiren Petmak Makine, Petek Makinesi imalatı konusunda Türkiye’nin ve düyanın önde gelen uzman imalatçı kuruluşu olup; “Otomatik Balmumu Petek Makinesi”, “Balmumu Sterilizasyon Kazanı” , “Balmumu Pres Makinesi”, “Fondan (Arı Yemi) Makinesi” ve “Bal Eritme Fırını” üretmekte ve global satışını yapmaktadır.

Bilgisayar destekli bir tasarım ortamında, ileri teknoloji CNC takım tezgahları ve en modern üretim ekipmanları kullanılarak, imalat ve montaj işlemlerinin tamamı Petmak Makine bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
Hiç eksilmeyen bir kalite, servis anlayışı ve yedek parça desteği ile dünya piyasasında öncü bir konumda bulunan Petmak Makine; son 15 yıldır Almanya başta olmak üzere, Amerika’dan Avustralya’ya uzanan 35 coğrafyasına ihraç edilmekte olup, makinelerimiz 35 ülkede faaliyet göstermektedir.

50 yılı aşkın tecrübesiyle, petek makinesi denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası Petmak Makine; dünyada petek makinesi üretimi konusunda lider konumundadır.

Profosyonel arıcılık geçmişinden gelen tecrübesini, arıcılık sektörünün talepleri ile harmanlayan firmamız, dünya arıcılık sektörüne hizmet etmektedir.

Firmamımızın mobil uygulamasında ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir, harita yerimizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca iletişim seçeneklerinden herhangi biriyle bize ulaşabilirsiniz

What's New

Version 2.2.03

Uygulama görünümde düzenlemeler yapılmıştır. Logoda görsel sorunlar giderildi.

Information

Seller
Tolga Guzelhan
Size
49.2 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 11.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Unrestricted Web Access
Copyright
© Petmak Makine
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer