iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Poetizer by European Leadership & Academic Institute v.o.s., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Poetizer

By European Leadership & Academic Institute v.o.s.

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Konečně – místo, kde můžete publikovat své básně a hned na ně dostávat odezvu. První svého druhu! Poetizer je mobilní aplikace zdarma pro podporu básníků a šíření a psaní poezie. Vytvořte si uživatelský účet, napište báseň a klikněte na sdílet, aby si ji mohli přečíst také Vaši přátelé. Je to jednoduché. Integrovaný crowd funding navíc dá všem, kterým se tvé básně budou líbit, možnost, aby tě finančně podpořili. Pište tedy básně a inspirujte se Poetizerem.

Poetizer je bezplatná mobilní aplikace, která neobsahuje placená rozšíření. Jejím cílem je napomáhat básníkům a milovníkům básní po celém světě. Je to komunitní platforma, jejíž úspěch závisí na nadšení uživatelů. Přidejte se k nám a sdílejte aplikaci s ostatními! Pro více informací nás následujte na facebookové stránce https://www.facebook.com/poetizer.

Chápeme, že Vás zajímá, jak může aplikace fungovat i bez přidaného placeného obsahu. Příjem je generován čistě z finančních darů, ze kterých obdržíme malé procento. Tyto finance dále používáme na financování fungování aplikace a k jejímu dalšímu vývoji a vylepšení.

Nečiníme si nárok na žádnou z básní publikovaných v Poetizeru. Všechna díla jsou originální a náleží svým autorům. Vyhrazujeme si právo mazat plagiáty. Aplikaci Poetizer vyvinul European Leadership & Academic Institute (ELAI), nezávislá platforma pro inovace a vzdělávání, kreativitu a podnikatele v České republice. Aplikace byla koncipována v duchu lásky k poezii zakladatele ELAI a taktéž básníka.

Toto je první verze aplikace, která se může zlepšovat i díky vaším zpětné vazbě, které si velmi vážíme. Pokud máte jakékoliv otázky, pochyby či komentáře, prosím sdílejte je s námi na info@poetizer.cz

What's New in Version 1.0.2

Added Spanish language

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
Poetizer
View in iTunes
  • Free
  • Category: Social Networking
  • Updated:
  • Version: 1.0.2
  • Size: 40.0 MB
  • Languages: English, Czech, Spanish
  • Seller:
Rated 12+ for the following:
  • Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
  • Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References

Compatibility: Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.

Top In-App Purchases

  1. 3 Muse$2.99