iPhone Screenshots

Description

Konečně – místo, kde můžete publikovat své básně a hned na ně dostávat odezvu. První svého druhu! Poetizer je mobilní aplikace zdarma pro podporu básníků a šíření a psaní poezie. Vytvořte si uživatelský účet, napište báseň a klikněte na sdílet, aby si ji mohli přečíst také Vaši přátelé. Je to jednoduché. Integrovaný crowd funding navíc dá všem, kterým se tvé básně budou líbit, možnost, aby tě finančně podpořili. Pište tedy básně a inspirujte se Poetizerem.

Poetizer je bezplatná mobilní aplikace, která neobsahuje placená rozšíření. Jejím cílem je napomáhat básníkům a milovníkům básní po celém světě. Je to komunitní platforma, jejíž úspěch závisí na nadšení uživatelů. Přidejte se k nám a sdílejte aplikaci s ostatními! Pro více informací nás následujte na facebookové stránce https://www.facebook.com/poetizer.

Chápeme, že Vás zajímá, jak může aplikace fungovat i bez přidaného placeného obsahu. Příjem je generován čistě z finančních darů, ze kterých obdržíme malé procento. Tyto finance dále používáme na financování fungování aplikace a k jejímu dalšímu vývoji a vylepšení.

Nečiníme si nárok na žádnou z básní publikovaných v Poetizeru. Všechna díla jsou originální a náleží svým autorům. Vyhrazujeme si právo mazat plagiáty. Aplikaci Poetizer vyvinul European Leadership & Academic Institute (ELAI), nezávislá platforma pro inovace a vzdělávání, kreativitu a podnikatele v České republice. Aplikace byla koncipována v duchu lásky k poezii zakladatele ELAI a taktéž básníka.

Toto je první verze aplikace, která se může zlepšovat i díky vaším zpětné vazbě, které si velmi vážíme. Pokud máte jakékoliv otázky, pochyby či komentáře, prosím sdílejte je s námi na info@poetizer.cz

What's New

Version 1.0.2

Added Spanish language

Ratings and Reviews

Lack of poets

Ruffnblack

I give this App 5 stars because it's a cool and great App with awesome potential to be made and advertised as well. I forbid this App only because I look up other great ways to get recognition in poetry. This App was one of the Top 20 on google, I don't remember the rank when I did look it up in late January 2018. The people on the App don't really like poets poetry to much and it's literally a hand full of people on here writing daily and making some progress . I believe there are a lot poets that don't know about this App or there is another legit App like this one that could be out there! Other than that still a Great App with 5 stars and talented poets that read so far woman or man!

Absolutely what I was looking for

1st chair, 20k

As someone who reads some poetry, and writes even less, Poetizer as a good place I could just go and read and occasionally write! Only thing it lacks is more people, but they'll show up in sure, great app!

Notification problems

Franlie8728

All the notifications are in Czech. Other than that, it's great!

Information

Seller
European Leadership & Academic Institute v.o.s.
Size
40 MB
Compatibility
Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech, Spanish
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© 2016 European Leadership & Academic Institute v.o.s. (ELAI)
Price
Free
In-App Purchases
  1. 3 Muse $2.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like