iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Pomodoro - Pizza & More by Pomodoro, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Pomodoro - Pizza & More

By Pomodoro

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Jeni të lodhur duke pritur në linjë për porosinë tuaj? Ju vjen porosia gabim? Motoristi ngatërron adresën tuaj? Është momenti që ju ti harroni të gjitha këto probleme.

Me Pomodoro-n, ju mund të porosisni picën tuaj të preferuar vetëm me një klikim :)

Pse Pomodoro?
● Gjithçka është e thjeshtë, menuja ndodhet gjithmonë në dorën tuaj, vetëm një klikim larg.
● Ndërtoni një picë duke zgjedhur ingredientët më me shije që mund të gjeni në treg
● Tashmë nuk do të ketë më telefona të zënë. Aplikacioni jonë është një stres më pak
● Njoftohuni në kohë reale se çfarë po ndodh me porosinë tuaj
● Oferta dhe kupona, vetëm për komunitetin Pomodoro
● Mund të dërgoni "feedback"-un tuaj pas çdo porosie
● Adresa juaj, në hartë

Keni ndonjë pyetje ose sygjerim? Mos hezitoni të na kontaktoni në info@pomodoro.al

Ju bëftë mire!

What's New in Version 2.2

Ne kemi permisuar:
- Shiko piket e tua, dhe ktheji ato ne kupona
- Permisim i sistemit te porositjes
- Rregullimi i disa problemeve

Nese keni ndonje shqetesim/pyetje, mos hezitoni te na kontaktoni ne info@pomodoro.al

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Pomodoro - Pizza & More
View in iTunes
  • Free
  • Category: Food & Drink
  • Updated:
  • Version: 2.2
  • Size: 36.7 MB
  • Languages: English, Czech, Danish, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Vietnamese
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.