Screenshots

Description

Aplikacja mobilna powstała z myślą o turystach, odwiedzających różne zakątki Powiatu Jasielskiego oraz o mieszkańcach, pragnących poznać lepiej region w którym żyją. Jej głównym celem jest prezentacja walorów przyrodniczych i krajobrazowych Powiatu Jasielskiego oraz promocja zrównoważonych form turystyki.
Powiat Jasielski to malowniczy zakątek Podkarpacia, od lat kojarzony z nieskazitelną przyrodą i atrakcjami, które zapewnia odwiedzającym go turystom. W Powiecie Jasielskim brak jest zgiełku wielkich miast. Grodziska, dwory i zabytki sakralne usytuowane są w otoczeniu naturalnych krajobrazów. Ponad 1/3 powierzchni Powiatu stanowią obszary o szczególnych walorach przyrodniczych, objęte ochroną prawną, takie jak: Magurski Park Narodowy, parki krajobrazowe, pomniki przyrody i rezerwaty. Czyste powietrze umożliwia wzięcie głębokiego oddechu na górskich szczytach Beskidu Niskiego, rozwinięta baza szlaków turystycznych pozwala na czerpanie z bogactw natury bez ingerencji w jej ekosystem, a liczne gospodarstwa agroturystyczne karmią do syta ekologiczną żywnością.
Powiat Jasielski jest terenem atrakcyjnym turystycznie – w każdej z kategorii. Skansen archeologiczny Karpacka Troja, jasielskie winnice, Magurski Park Narodowy czy liczne zabytki kultury łemkowskiej, to tylko wybrane przykłady atrakcji turystycznych Powiatu. Coś dla siebie znajdzie tu zarówno miłośnik zabytków, rekreacji, jak i odpoczynku na łonie natury. Jest to również idealne miejsce do uprawiania turystyki aktywnej. Na terenie Powiatu znaleźć można bowiem wiele miejsc doskonałych np. do nordic walkingu, biegów czy kolarstwa górskiego.
Aplikacja mobilna prezentuje te walory, jednocześnie ułatwiając zwiedzanie i odpoczynek w Powiecie Jasielskim. Oprócz bazy atrakcji, szlaków, obiektów gastronomicznych i noclegowych oraz kalendarza wydarzeń, w wysuwanym menu dostępny jest też skaner kodów QR a w „Ustawieniach” włączyć można funkcję powiadamiania o zbliżaniu się do ciekawych miejsc i obiektów na terenie Powiatu. Dzięki technologii GPS, aplikacja zaprowadzi do wybranego miejsca, poprowadzi po szlaku oraz wskaże najbliższe miejsce noclegowe lub punkt gastronomiczny. Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online – w trybie offline niedostępne są jednak niektóre funkcje związane z mapą i nawigacją.
W przypadku uwag i sugestii dotyczących aplikacji – zarówno jej funkcjonowania jak i treści w niej zawartych - prosimy o kontakt pod adresem e-mail: promocja@powiat.jaslo.pl.

Po uruchomieniu funkcji powiadamiania o zbliżaniu się do atrakcji aplikacja korzysta z odbiornika GPS urządzenia do lokalizowania pozycji użytkownika, nawet wówczas gdy aplikacja pracuje w tle co może powodować większe zużycie baterii.

Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

What's New

Version 1.0

This update is signed with Apple’s latest signing certificate. No new features are included.

Information

Seller
3Step sp. z o.o.
Size
14.8 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 3 Step sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like