iPhone Screenshots

Description

„Poznaj swoją Naturę” to aplikacja, dzięki której odkryjesz niepowtarzalny świat polskiej fauny i flory.

Aplikacja ma na celu przybliżenie tematyki związanej z Europejską Siecią Ekologiczną Natura 2000. To właśnie dzięki niej chronione są cenne w skali europejskiej siedliska przyrodnicze, rośliny oraz zwierzęta. Korzystając z aplikacji, dowiesz się więcej na temat zagrożonych gatunków objętych ochroną na obszarach Natura 2000 w Polsce oraz poznasz ich wartość przyrodniczą.

Zabierzemy Cię w wirtualną podróż po pięciu obszarach Natura 2000: Puszczy Białowieskiej, Przełomie Wisły w Małopolsce, Ostojach Nietoperzy Beskidu Wyspowego, Bieszczadach oraz Dolinie Środkowej Noteci i Kanału Bydgoskiego. Niezwykłą przygodę zapewnią dwie zabawy: puzzle „Natura na nudy” oraz quiz „Co wiesz o naturze”, które oprócz rozrywki, dostarczą wielu ciekawych i przydatnych informacji.

Aplikacja powstała w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej „Poznaj swoją Naturę”, realizowanej przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, współfinansowanej przez Unię Europejską ze środków instrumentu finansowego LIFE+ oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

What's New

Version 1.0.1

Changed application name

Information

Seller
Artflash
Size
15.6 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 5.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Artflash Interactive
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer