iPhone Screenshots

Description

Kartu mes galime užkirsti kelią korupcijai. Nebūk abejingas, pranešk STT.

Susidūrei su situacija, kai siūlo kyšį ar jo reikalauja? O gal pastebėjai, jog kažkas akivaizdžiai piktnaudžiauja pareigomis? Atsisiųsk programėlę „Pranešk STT“ į savo išmanųjį telefoną ir dar paprasčiau bei patogiau perduok informaciją iš bet kurios vietos apie pastebėtus korupcijos atvejus Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnams.

Pranešdamas sek programėlės nurodymus: trumpai aprašyk nutikusios situacijos aplinkybes, nurodyk vietą ir laiką, dalyvavusius asmenis. Nufotografuok ir prisek tai, ką užfiksavai. Gali pranešti anonimiškai, tačiau raginame pasitikėti, nurodyti savo duomenis – tuomet būsi informuotas apie STT atliktus veiksmus ir priimtus sprendimus, pareigūnai galės susisiekti, jei reiks tikslinti įvykio aplinkybes.

Primename, kad STT tiria kyšininkavimą, prekybą poveikiu, papirkimą, piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimą. Iš asmenų gautas pranešimų skaičius nuolat auga. Kas trečią ikiteisminį tyrimą STT pareigūnai pradeda remdamiesi visuomenės suteikta informacija.

Programėlė sukurta Vidaus saugumo fondo lėšomis.

El. p. pranesimai@stt.lt

What's New

Version 1.0.4

Statistikos atnaujinimas

Information

Seller
Mediapark UAB
Size
37 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Lithuanian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like