iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Príšerky by Analytica Design spol. s r.o., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Príšerky

By Analytica Design spol. s r.o.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Naše internetové servery zachytili podozrivú šifrovanú komunikáciu. Podarilo sa nám tieto správy dešifrovať a zistili sme neuveriteľné skutočnosti o lídroch a politikoch našich strán. Komunikácia odhaľuje ich skutočné úmysly a spôsob akým ich chcú dosiahnuť. Náš tajný špeciálny vyšetrovací tím vypátral aj ich skutočnú podobu. Sú to príšerky.
Pokladáme za našu povinnosť tieto informácie šíriť a všetkým ukázať šokujúcu skutočnosť o našich politikoch.
Táto aplikácia ti umožní zobraziť skutočnú podobu a informácie o poslaní každého politika na ktorého billboard nasmeruješ kameru telefónu. Keď aj ty odhalíš pravú identitu niektorého politika hneď daj vedieť všetkým známym.
Situácia je zlá, je ich mnoho, majú rôzne stratégie a Slovensko s najväčšou pravdepodobnosťou ovládne niektorá z nich už 10. marca 2012. A následne celý svet. Pozitívne je, že si môžeme vybrať ktorá príšerka nám bude vládnuť. Zisti o nich čo najviac, choď voliť a vyber správne.
Veľa šťastia a boh nám pomáhaj.

----------------------------

1. Nainštaluj aplikáciu
2. Vyraz do ulíc a hľadaj volebné billboardy. Zapni aplikáciu príšeriek, nasmeruj kameru na billboard a ak sa za ním skrýva príšerka uvidíš jej podobu a popis.
3. Ak nemáš dosť billboardov vo svojom okolí, môžeš otvoriť Facebook stránku príšeriek na počítači a nasmerovať kameru na billboardy ktoré už ostatní odhalili.

---------------------------
Aplikácia využíva Augmented reality, preto je možné vidieť príšerky len po nasnímaní billboardu kamerou. Nie každý billboard je aktívny.

Podporované sú iba iPhone 3Gs a novšie, iPAD2, iPod 4 s iOS 4.3+

Všetky informácie uverejnené v aplikácií ako aj v Apple App Store alebo Facebooku sú iba fikcia a nezakladajú sa na pravde.

-----------------------------
This application is a fiction for entertainment and public interest elevation purpose of Slovakian parliament elections 2012. Application is using augmented reality to show 3D animated characters of politicians when device camera is pointing to billboard advertisement. So to see the app in action you’d ideally be out in the street of Slovakia. If you are reading this English text you are probably not so if you want to check out the app you can go to Facebook on your computer and open page of “Priserky” app, go to photogalery and open pics of billboards there. Launch the app on a phone, point the device camera to billboard pic on the computer screen. Then have fun with Slovakian dictionary to translate stuff ;o)

What's New in Version 2

pridane nove billboardy. 6xJaSl, 1xMiDzu, 1xLuZi

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
Príšerky
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Entertainment
  • Updated:
  • Version: 2
  • Size: 32.3 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 4.3 or later. Compatible with iPhone, iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi-Fi (3rd generation), iPad Wi‑Fi + Cellular (3rd generation), iPad Wi-Fi (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini Wi-Fi, iPad mini Wi-Fi + Cellular, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation), and iPod touch (6th generation).

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.