Screenshots

Description

This application offers the ability to directly manage the detailed online records of a goalkeeper or group of goalkeepers in a hockey match while offering the ability to track detailed stats of goalkeepers with any entry in this application.

As a result, during a match the trainer or parent can record online the type of goals, hits, misses and goals scored.

Summarizing statistics present a visual overview of a goalie's individuality and allow them to improve their skills in the development of their hockey career.

Tato aplikace nabízí možnost přímo vést podrobné online záznamy brankáře nebo skupiny brankářů v hokejovém utkání a zároveň poskytuje možnost sledovat detailní statistiky brankářů s jakýmkoliv záznamem v této aplikaci.

Trenér nebo rodič tak může online zaznamenávat přímo v průběhu utkání záznamy o typu gólů, zásahů, střel a zón vstřelení gólů.

Souhrnné statistiky vizuálně nahlédnou na individualitu brankáře a umožní mu tak zvýšit schopnosti a dovednosti v jeho rozvíjející hokejové kariéře.

What’s New

Version 2

Get PRO Hockey Techology for iPhone and iPad to enjoy the full Power of Goalie Training and Tending.
If you have any questions - please contact us. We provide WORLD-Class, professional support for this App, and we'll be glad to help you.

Information

Seller
Michal Castek
Size
10.4 MB
Category
Sports
Compatibility

Requires iOS 12.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© MichalCastek
Price
$64.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like