iPhone Screenshots

Description

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanu Prof. Dr. Murat Bezer'in resmi mobil uygulaması.

Eklem hastalıkları, kalça, diz, omuz kireçlenmeleri, sporcu yaralanmaları, artroskopik (kapalı diz ve omuz ameliyatları) girişimler ile ilgilenen Prof. Dr. Murat Bezer skolyoz, kifoz, bel ve boyun fıtıkları, omurga kırıkları, omurga tümörleri konusunda uzmandır.
Çocuklarda erken tanı sayesinde skolyozun, korse ile tedavisini sıkça deneyen ve duruş bozukluklarını kendine has yöntemlerle çözmeyi başaran Prof. Dr. Murat Bezer, uzman olduğu 2000 yılından itibaren sayısız çocuğun skolyoz ve kifoz hastalıklarını tedavi etmiştir. Hastaları ile kurduğu pozitif ilişki sayesinde, hastalarının tedavilerine daha çok önem göstermesini sağlamıştır. Hastalarına empati ile yaklaşan ve onlara en uygun tedavi olanaklarını sağlayan Prof. Dr. Murat Bezer skolyoz konusunda dünya genelinde kendine saygın bir yer edinmiştir. Manyetik rod (uzayan çubuklar) ameliyatları sayesinde bir çok çocuğu tekrarlayan ameliyatlar olmaktan kurtarmış, boy uzamalarını engellemeden hastaların omurga eğriliklerini düzeltmiştir.
Sayısız yayın platformunda görsel ve yazılı olarak skolyoz ve omurga problemlerine değinerek, halkı erken tanı ile farklılık yaratmaya yöneltmiştir.

“30 saniyelik inceleme yaşam boyu farkındalık yaratır” mottosu ile çocuklarda skolyozun erken fark edilmesi için çalışmalar yapmaktadır.

Information

Seller
Pozifit Danismanlik ve Internet Hizmetleri Limited Sirketi
Size
11.8 MB
Category
Medical
Compatibility
Requires iOS 9.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Copyright
© Prof. Dr. Murat Bezer
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.