Snímky obrazovky

Popis

Stáhněte si aplikaci PROFIS průvodce a budete mít veškeré informace o konferenci v mobilu i offline…

Praxe a výměna zkušeností jsou hlavní doménou 12. ročníku konference, kterou organizuje Stanislav Müller z DřevoPortálu ve spolupráci s Generálním partnerem, divizí Rigips společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Dvoudenní akce, jejíž součástí je i nabitý společenský večer, proběhne 25. a 26. října 2018 v hotelu Skalský dvůr na Vysočině.
Přijďte vyslechnout více než dvě desítky odborníků, kteří se rozhodli sdílet svoje zkušenosti a dovednosti s více než třemi stovkami účastníků. Obsah přednášek a workshopů je koncipovaný tak, aby nabyté informace mohl každý z účastníků bezprostředně po konferenci aplikovat do své praxe.
Na podiu i v učebnách se budeme zabývat problematikou dřevostaveb od podlahy až po střechu. V přísálí pak najdete desítky stolků s partnery konference, kteří budou po celou dobu akce k dispozici jako technická podpora pro řešení vašich otázek.
K tomu všemu si ještě domyslete výborné jídlo a pití, kterým je pobyt v hotelu Skalský dvůr typický, a můžete se tak těšit na akci s jedinečnou atmosférou, na kterou budete dlouho vzpomínat jak z pohledu profesního, tak společenského.
Registrujte se online a zajistěte si místo včas na: www.DrevostavbyVpraxi.cz

Informace

Prodejce
Skeleton Software s.r.o.
Velikost
89.7 MB
Kategorie
Entertainment
Kompatibilita

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Jazyky
Věk
Rated 4+
Copyright
© Skeleton Software s.r.o.
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře