iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Radyo Kozmoz by mehmet ali bayram, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Radyo Kozmoz

By mehmet ali bayram

Open iTunes to buy and download apps.

Description

2017’de kurulan Radyo Kozmoz, İstanbul’dan yabancı müzik yayını yapmakta olan bir indie, modern rock ve chill müzik radyosu ve müzik platformudur.

“Az tekrar” mottosuyla hareket eden Radyo Kozmoz, gün boyu çaldığı seçici müziği ile iyi müzik dinleyicisine ulaşır. Programcılarının hazırladığı programlar ve dinleyicileriyle kurduğu interaktif ilişkiler sayesinde müzik yelpazesini sürekli genişletmektedir.

Aynı zamanda bir müzik portalı olan Radyo Kozmoz, etkinlik haberleri, röportajlar, yeni albümler, şarkılar, müzisyenler ve müzik dünyasındaki daha birçok yenilikten dinleyicisini/okurunu güncel olarak haberdar etmekte ve internaktif bir ortam yaratarak dinleyicisiyle her an ilişim halinde bulunmaktadır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Radyo Kozmoz, sosyal medya sayfalarında gün boyu güncel müzik, konser haberleri, müzik videoları ve iyi kayıtlar paylaşmakta, canlı yayınlar ve programlar hakkında bilgileri anlık olarak duyurmaktadır.

Radyo Kozmoz kendi web sitesi dışında, kendi Mobil uygulamaları ve çeşitli radyo toplayıcı siteler aracılığıyla da dinlenebilmektedir.

“Evrenin Sesi” sloganıyla 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmekte olan Radyo Kozmoz, iyi müzik dinleyicisinin evrende var olan iyi müzikle arasındaki bağı kurmayı hedeflemektedir.

What's New in Version 1.2

Facebook ve instagram linkleri düzeltilerek tasarım iyileştirildi

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPad Screenshot 1
Radyo Kozmoz
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Music
  • Updated:
  • Version: 1.2
  • Size: 15.2 MB
  • Language: Turkish
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.