Screenshots

Description

2017’de kurulan Radyo Kozmoz, İstanbul’dan yabancı müzik yayını yapmakta olan bir indie, modern rock ve chill müzik radyosu ve müzik platformudur.

“Az tekrar” mottosuyla hareket eden Radyo Kozmoz, gün boyu çaldığı seçici müziği ile iyi müzik dinleyicisine ulaşır. Programcılarının hazırladığı programlar ve dinleyicileriyle kurduğu interaktif ilişkiler sayesinde müzik yelpazesini sürekli genişletmektedir.

Aynı zamanda bir müzik portalı olan Radyo Kozmoz, etkinlik haberleri, röportajlar, yeni albümler, şarkılar, müzisyenler ve müzik dünyasındaki daha birçok yenilikten dinleyicisini/okurunu güncel olarak haberdar etmekte ve internaktif bir ortam yaratarak dinleyicisiyle her an ilişim halinde bulunmaktadır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Radyo Kozmoz, sosyal medya sayfalarında gün boyu güncel müzik, konser haberleri, müzik videoları ve iyi kayıtlar paylaşmakta, canlı yayınlar ve programlar hakkında bilgileri anlık olarak duyurmaktadır.

Radyo Kozmoz kendi web sitesi dışında, kendi Mobil uygulamaları ve çeşitli radyo toplayıcı siteler aracılığıyla da dinlenebilmektedir.

“Evrenin Sesi” sloganıyla 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmekte olan Radyo Kozmoz, iyi müzik dinleyicisinin evrende var olan iyi müzikle arasındaki bağı kurmayı hedeflemektedir.

What's New

Version 1.2

Facebook ve instagram linkleri düzeltilerek tasarım iyileştirildi

Information

Seller
mehmet ali bayram
Size
15.2 MB
Category
Music
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© mabilisim
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer