Screenshots

Description

راهنما جیبی اولین راهنمای مشاغل فارسی زبانان سراسر دنیا


برنامه راهنماجیبی یک اپلیکیشن بسیار ساده با هدف پیدا کردن کسب و کار ها و مکان های مربوط به فارسی زبانان در سراسر دنیاست. این ایده به این معناست که شما اگر در حال سفر داخلی و یا خارجی به هر کجای دنیا هستید میتونید کسب و کار های فارسی زبان اطراف خودتون رو پیدا کتید.

کسب و کار هایی مثل رستوران، پزشک ، صرافی ، وکیل و بسیاری مشاغل دیگه که فقط با انتخاب چند گزینه اطلاعات آنها در اختیار شما خواهد بود. به علاوه این اپ با ارایه دادن مکان دستگاه های عابر بانک , پمپ بنزین ها ، سفارت خانه ها ، .... سعی در این دارد که بتواند یک راهنمای جامع در جیب شما باشد.

نرم افزار 'راهنم جیبی' اولین و تنها نرم افزار راهنمای مشاغل و مکان های مرتبط با فارسی زبانان می باشد که در سطح جهانی می باشد که با هدف کمک به فارسی زبانان در سراسر دنیا ایجاد شده است. این نرم افزار یک نرم افزار داده- باز و رایگان می باشد به این معنی که هر یک از کاربران می توانند موقعیت جغرافیایی و اطلاعات تماس از کسب و کار هایی را که توسط فارسی زبانان مختلف در اطراف محل زندگی خود می شناسند، در این برنامه به صورت رایگان ثبت کنند تا سایر کاربرانی که در حال سفر به هر نقطه از جهان می باشند بتوانند این مکان ها را به سادگی پیدا کنند.

راهنما جیبی این فرصت را همچنین در اختیار مشاغل مختلف فراهم میکند تا بتوانند از طریق این شبکه شغلی خود را به سایر فارسی زبانان معرفی کنند.

نرم افزار راهنما به صورت بسیار زیادی به همکاری و مشارکت کاربران خود وابسته بوده و با گسترده تر شدن اطلاعات موجود در این اپ می تواند بیشتر مورد استفاده برای همگان قرار گیرد.

همچنین در صورتی که شما صاحب شغل و بیزینس خاصی هستید، راهنما بهترین مکان برای نمایش کسب و کار شما می باشد .شما می توانید با استفاده از این این نرم افزار جذاب اطلاعات کسب و کار خود را در این برنامه ثبت کنید و از این طریق بیشتر خود را در دسترس افراد و کاربران این نرم افزار قرار خواهید داد.

برخی ویژگی های این نرم افزار:

-امکان جست و جوی آسان بر روی نقشه

-امکان ثبت رایگان کسب و کار های مختلف

- امکان مشاهده وب سایت کسب و کار های مختلف از داخل نرم افزار

- امکان مشاهده لینک به شبکه های اجتماعی

-امکان ارسال پست الکترونیکی و برقراری تماس با مشخصات ثبت شده

-رابط کاربری بسیار ساده و آسان

-طراحی به دو زبان انگلیسی و فارسی

RahnamaGB, First Persian business directory around the world.

The 1st Global YellowPages for Persian talking people.

-Open for everyone

-FREE for everyday use

-FREE to add your entries

What's New

Version 2.2

-Support for iPhone X

Information

Seller
LINKED DATA PTY. LTD.
Size
45.6 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Persian, Portuguese
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Linked Data Pty. Ltd.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Upgrade to Full Version $1.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like