iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Resume Çiğ Köfte by Tolga Guzelhan, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Resume Çiğ Köfte

By Tolga Guzelhan

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Etli tadında etsiz çiğköfte sloganıyla Resume Çiğ Köfte ilk olarak İstanbul Bağcılarda Abuzer Usta tarafından 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır.Kısa zamanda oluşturduğu bayi ağıyla geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunmuştur.Türkiye'ye çiğ köfteyi sevdiren marka olmayı başarmıştır. Genişleyen bayi ağıyla da çiğ köfte sektöründe lider firma olmuştur.
Çiğ köfte sektöründe uzun yılların verdiği köklü tecrübe ile Abuzer Usta mesleğe başladığı günden bu güne kadar çiğ köfte lezzetine lezzet katarak bu sektörde lider bir marka haline gelmiştir.

Müşteri odaklılık ilkesi ile yola çıkan firmamız Türkiye pazarında aranan bir marka olmayı kendine ilke edinmiştir.Türkiye’de sektörde öncülüğünü korumak, kararlılığımızı sürdürmek, fark yaratarak yurt dışında da tek tercih edilen marka olmak hedeflerimizdendir.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
Resume Çiğ Köfte
View in iTunes
  • Free
  • Category: Business
  • Released:
  • Version: 2.2.02
  • Size: 32.0 MB
  • Languages: English, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.