Screenshots

Description

Časopis Revue Forum je politicko-společenský magazín zaměřený na obranu liberální společnosti a právního prostředí. A také na obranu iniciativních lidí před arogancí a zvůlí babišovské mocenské mašinérie. V neposlední řadě i na obranu před téměř všudypřítomnou ruskou lží a falzifikacemi, které se snaží u nás destruovat parlamentní demokracii a odstřihnout českou společnost od západní civilizace.


=====

SUBSCRIPTION INFORMATION:
We offer supscription for: 6 months (169 Kč) and 1 year (299 Kč), automatically renewed until canceled. Privacy policy at http://www.triobo.com/en/pp.

Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase. Subscription automatically renews unless auto-renew is turned off at least 24-hours before the end of the current period. Account will be charged for renewal within 24-hours prior to the end of the current period, and identify the cost of the renewal. Subscriptions may be managed by the user and auto-renewal may be turned off by going to the user's Account Settings after purchase. No cancellation of the current subscription is allowed during active subscription period. Any unused portion of a free trial period, if offered, will be forfeited when the user purchases a subscription to that publication.

What's New

Version 1.1

- better iPhoneX experience

Information

Seller
Forum 24 a.s.
Size
8.1 MB
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech, Dutch, Finnish, French, German, Hindi, Italian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Forum 24 a.s.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Roční předplatné $14.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer