iPhone Screenshots

Description

Reward ti umožní stát se influencerem na Instagramu, a jednoduše dostat zaplaceno za tvoje kreativní fotografie či videa.

Pokud máš na Instagramu kamarády, kteří tě sledují, Reward je pro tebe. Určitě víš, že osobní doporučení na dobrý produkt, službu, či zážitek je vždy ta nejlepší reklama – a to ví i značky, které na Rewardu nabízí reklamní kampaně. Jakmile se do nějaké z kampaní zapojíš a pomůžeš propagovat produkt či službu některé z dostupných značek, je dost pravděpodobné, že navnadíš i kamarády. Přivedeš tím potenciální nové zákazníky své oblíbené značce a ta ti za to ráda zaplatí. Přes Reward a okamžitě – podle toho, kolika sledujícím na Instagramu tvůj příspěvek ukážeš.


Jak to funguje?

1) Vyber si kampaň od značky, kterou máš rád

V mobilní aplikaci najdeš seznam kampaní od menších či větších značek. Vyber si tu, kterou chceš podpořit propagováním jejich produktu či služeb.

2) Nahraj příspěvek na Instagram

Vybral sis svoji oblíbenou módní značku? Udělej si ulítlé selfie a nahraj ji na svůj Instagram - ty získáš super obsah pro svůj profil a značka díky tobě získá nové zákazníky a fanoušky.

3) Okamžitě dostaneš zaplaceno!

Zaplatíme ti ještě dnes - podle toho kolik máš na Instagramu sledujících a také podle počtu srdíček, které fotka dostane. Čím více kamarádům se tvoje fotka bude líbit, tím více dostaneš zaplaceno.

---

Jste firma a potřebujete zvýšit povědomí o vaší značce? Můžete na Rewardu také inzerovat - nabízet kampaně pro influencery na Instagramu. Kontaktujte naše specialisty, rádi vám pomůžeme.

What’s New

Version 1.1.0

Bug fixes and visual updates

Information

Seller
Reward Media s.r.o.
Size
71.5 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 Reward Media s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like