iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Rüyakar by Emin Budak, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Rüyakar

By Emin Budak

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Rüyalarınız için kalıplaşmış yorumlarda sıkılmadınız mı ? Rüyakar ile size özel rüya yorumları okuyun.

Rüyalarımız, bize sıkıntılarımızı, endişelerimizi, bilinçaltına ittiğimiz her konuyu, olumlu veya olumsuz tüm duygularımızı çeşitli semboller ile gösteriyor. İçinden çıkamadığımız, beklentide olduğumuz her durum hakkındaki çözüm, kendimizi takdir etme duygumuz bile rüyalarımızda önümüze getiriliyor.

Günlük hayatın koşturmasından, edindiğimiz değerlerden, kalıplaşmış öğretilerden ötürü bilinç altına ittiğimiz her şey tıpkı bir şakacı gibi bizi rüyalarımızda yakalıyor ve tüm yüzleşmelerimizi rüyalarda yaşıyoruz.

Bazen geleceği gösteren, ilham veren rüyalar da görebiliyoruz ama bunlar benim söz ettiğim rüyalardan daha az sayıda gerçekleşiyor. Bildiğimiz ve hissettiğimiz bir konuda bizi gerçeğe hazırlamak için var olduklarını bile söyleyebiliriz.

Her rüya kişiye özel olduğu için rüyalarınızdaki semboller de size özeldir. Dolayısı ile rüya analizi yaparken rüyalardaki sembolleri bir genelleme ile değil, kişiye özel yorumlamak gerekir. Özetle herkesin gördüğü at, murat değildir!


GÜLFEZA
Türkiyenin en ünlü rüya yorumcularından Gülfeza, onu aslında hepiniz tanıyorsunuz. Rüyalarınızı işin piri, güllerin fezası yorumlasın, aklınızda soru kalmasın.

SELMA
Aşk doktoru Selma Ablamız şimdi de rüyalarınızı aşka yoruyor, rüyalarınızın aşkınızla bağlantısını öğrenin, tecrübelerinden faydalanın, aşk adımlarınızı SELMA ile atın.

CEREN
Gönülceren, gönülceren… Ceren hanım rüyalarınızı en bilimsel şekilde yorumluyor, ilimin ve bilimin ışığında sizlere rehber oluyor. Bilimin gücüne inanıyorsanız rüyalarınızı Ceren yorumlasın

ATASAGUN
Rüyalarınız geçmişinizi mi yansıtıyor geleceğinizi mi? Evrenin sihrine inanıyorsanız, rüyalarınızı işin sihirbazı ATASAGUN’a sorun, kimsede olmayan rüya ansiklopedisiyle cevaplasın.

What's New in Version 1.1

Performans iyileştirmesi yapıldı

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Rüyakar
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Reference
  • Updated:
  • Version: 1.1
  • Size: 38.4 MB
  • Languages: English, French, German, Japanese, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese, Turkish, Ukrainian
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.