Screenshots

Description

Rüyalarınız için kalıplaşmış yorumlarda sıkılmadınız mı ? Rüyakar ile size özel rüya yorumları okuyun.

Rüyalarımız, bize sıkıntılarımızı, endişelerimizi, bilinçaltına ittiğimiz her konuyu, olumlu veya olumsuz tüm duygularımızı çeşitli semboller ile gösteriyor. İçinden çıkamadığımız, beklentide olduğumuz her durum hakkındaki çözüm, kendimizi takdir etme duygumuz bile rüyalarımızda önümüze getiriliyor.

Günlük hayatın koşturmasından, edindiğimiz değerlerden, kalıplaşmış öğretilerden ötürü bilinç altına ittiğimiz her şey tıpkı bir şakacı gibi bizi rüyalarımızda yakalıyor ve tüm yüzleşmelerimizi rüyalarda yaşıyoruz.

Bazen geleceği gösteren, ilham veren rüyalar da görebiliyoruz ama bunlar benim söz ettiğim rüyalardan daha az sayıda gerçekleşiyor. Bildiğimiz ve hissettiğimiz bir konuda bizi gerçeğe hazırlamak için var olduklarını bile söyleyebiliriz.

Her rüya kişiye özel olduğu için rüyalarınızdaki semboller de size özeldir. Dolayısı ile rüya analizi yaparken rüyalardaki sembolleri bir genelleme ile değil, kişiye özel yorumlamak gerekir. Özetle herkesin gördüğü at, murat değildir!


GÜLFEZA
Türkiyenin en ünlü rüya yorumcularından Gülfeza, onu aslında hepiniz tanıyorsunuz. Rüyalarınızı işin piri, güllerin fezası yorumlasın, aklınızda soru kalmasın.

SELMA
Aşk doktoru Selma Ablamız şimdi de rüyalarınızı aşka yoruyor, rüyalarınızın aşkınızla bağlantısını öğrenin, tecrübelerinden faydalanın, aşk adımlarınızı SELMA ile atın.

CEREN
Gönülceren, gönülceren… Ceren hanım rüyalarınızı en bilimsel şekilde yorumluyor, ilimin ve bilimin ışığında sizlere rehber oluyor. Bilimin gücüne inanıyorsanız rüyalarınızı Ceren yorumlasın

ATASAGUN
Rüyalarınız geçmişinizi mi yansıtıyor geleceğinizi mi? Evrenin sihrine inanıyorsanız, rüyalarınızı işin sihirbazı ATASAGUN’a sorun, kimsede olmayan rüya ansiklopedisiyle cevaplasın.

What's New

Version 1.1

Performans iyileştirmesi yapıldı

Information

Seller
Emin Budak
Size
38.4 MB
Category
Reference
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, French, German, Japanese, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese, Turkish, Ukrainian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Rüyakar
Price
Free
In-App Purchases
  1. 5 Kredi $0.99
  2. 10 Kredi $1.99
  3. 20 Kredi $3.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like