iPhone Screenshots

Description

Scotty şehrin en eğlenceli, sıra dışı, hızlı, ekonomik ve hayatı kolaylaştıran uygulamasıdır.

Scotty seni şehirde dilediğin yere motosikletle trafiğe takılmadan pratik, ekonomik ve eğlenceli bir şekilde ulaştırabilir ya da bulunduğun yere favori restoranından en sevdiğin yemeği tek tuşla dakikalar içinde ışınlayabilir.

HARİKA BİR YOLCULUK DENEYİMİ

Scotty seni en yakınındaki motosiklet sürücüsü ile uygulama üzerinden buluşturarak ulaşmak istediğin yere trafiğe takılmadan ışınlanmanı sağlar.
Şehirde zamanını trafikte kaybetmeden, rüzgarın verdiği özgürlüğü hissederek motosikletin arkasında harika bir yolculuk deneyimi yaşarsın.

SİPARİŞİN DAKİKALAR İÇİNDE SEN NEREDEYSEN ORADA!

Scotty Yemek, günün her vakti nerede olursan ol yemek ve kahve siparişi verebileceğin, siparişinin ışınlanmasını haritadan adım adım izleyebileceğin bir ışınlama hizmetidir.
Evde yiyecek hiçbir şey yoksa, işte yemeğe çıkmaya üşendiğinde veya sahil kenarında arkadaşlarınla eğlenirken tek tuşla dilediğin yemeğe veya kahveye dakikalar içinde kavuşabilirsin.

SCOTTY SENİN MOTORCU ARKADAŞINDIR

Scotty sürücüleri motosiklet kültürünü benimsemiş ve bu kültürün şehirleri güzelleştirdiğine, insanları daha mutlu ettiğine inanan kullanıcılardan oluşur. Scotty bir yerden bir yere ulaşmaktan ya da yemeğinin sana çabucak ulaşmasından çok daha fazlasıdır.

- Tüm sürücülerin ehliyet, ruhsat, kimlik, trafik sigortası, sabıka kaydı gibi evrakları incelendikten sonra sadece tek tek görüşülerek güvenli sürüş yapabileceğine dair uygulanan testlerde başarı gösterenler sisteme dahil ediliyor.

- Hepiniz harika insanlarsınız ama biz yine de kullanıcılarımızın birbirlerinin kişisel bilgilerini görmemelerini sağlıyoruz.
Scotty’de yapılan çağrılarda asla telefon numaran görünmez. 0850’li bir numara üzerinden iletişim sağlarsın.

- Trafik sürprizlerle dolu ve her kahraman hata yapabilir. Beklentinin altında kalan bir yolculuk veya sipariş deneyimi yaşadıysan geri bildirim ekranından ” Bu sürücüyle eşleşmek istemiyorum” diyebilirsin dilersen olumsuz puan vererek çağrı merkezimizin duruma el atmasını sağlayabilirsin. Merak etme bu bir sır olarak aramızda kalır.

- Scotty Yemek’teki her ürünün fiyatı restorandaki fiyatıyla aynıdır. İster nakit, ister kredi kartıyla kolayca ödeyerek sana özel siparişinin tadını çıkarabilirsin.

- Işınlanma üssümüzdeki çağrı merkezimize uygulama üzerinden ulaşabilirsin. Çözemeyeceği bir sorun, anlatamayacağın bir dert olmaz. Hepsi iyi çocuklar. Senin gibi

What's New

Version 3.1.3

Selam Scotty’li, işte yeni güncelleme ile kavuşacağın özelliklerden bazıları;

* Konum bulamama hatasıyla ilgili iyileştirmeler yaptık.
* Yemek siparişi ve yolculuk isteği öncesinde ödeme seçimini daha hızlı yapabileceğin arayüz iyileştirmesi yapıldı.
* Restoran sayfasında, bulunduğun lokasyon içinde kayıtlı adresin var ise, artık adres seçmene gerek yok, adresin otomatik olarak gelecek.
* Bunlara ek olarak, daha iyi bir Scotty deneyimi yaşayabilmen için çeşitli arayüz ve performans iyileştirmeleri yaptık.

Ratings and Reviews

4.4 out of 5
35 Ratings
35 Ratings
Caayit ,

Güncelleme

Son güncelleme ile geçmiş yolculuklar siliniyor. Zaten tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorsunuz. Kayıtlı adresleriniz de silinmiş olacak. Yeni adres eklerken haritadan seçemiyorsunuz, elle yazmanız gerekiyor. Ayrıca yolcu olarak kendi skorunuzu da göremiyorsunuz.

Nasıl bir güncelleme bu yahu?
Kullandıkça iyi yönlerini de görürüz belki ama bu nedir? Sadece 2 dakika kullandım güncelleme sonrası ve manzara bu.

Baris159 ,

Gelismesi lazim

Gittiğim her yerde %90 ihtimalle sürücümüz bulunamıyor uyarısı aldığım uygulama. 1-2 haftada 1 şansınız yaver gidip sürücü bulabiliyorsunuz. Neyse Uber'a devam.

Turalİstanbul ,

Cok cok iyi uygulama

Taksilerden ve trafikden kurtulmak icin muhteşem ve 7/24

Information

Seller
Scotty Technologies, Inc
Size
46.8 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
2018 © Scotty Technologies, Inc.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like