Screenshots

Description

Mobilná aplikácia ŠEVT, vďaka ktorej budete mať najlepšie papiernictvo kedykoľvek poruke.

Servis, ktorý zabezpečujeme v sieti až 40 predajní po celom Slovensku a tiež prostredníctvom eshopov pre firmu a rodinu, si pohodlne vychutnáte odkiaľkoľvek. Nemusíte nikam chodiť, všetky dôležité informácie nájdete na jednom mieste, vo vašom mobilnom telefóne.

Nepremeškáte už žiadnu výhodnú ponuku, vždy budete informovaní o aktuálne prebiehajúcich akciách a o atraktívnych tovarových novinkách.

Kupóny vám umožnia využívať rôzne výhody - nakúpiť ešte lacnejšie alebo získať k vášmu nákupu darček.

Aplikácia vám umožní pohodlné nakupovanie v našich eshopoch (zvlášť pre firmu a pre rodinu) prostredníctvom vášho mobilu, nech už ste kdekoľvek.

Chcete sa dozvedieť viac o ponúkaných produktoch, službách, pripravovaných súťažiach či podujatiach, ktorých sme sa zúčastnili? Začítajte sa do článkov na našom blogu a sledujte nás na Facebooku.

Čítačka QR kódov v aplikácii sa stane užitočným nástrojom na získavanie bližších informácií o tovaroch a službách. QR kódy umiestnené v predajniach si môžete uložiť a neskôr sa k nim vrátiť.

Máte chuť na trochu zábavy? Vyskúšajte náš svet virtuálnej reality vďaka tlačítku AR. Oživili sme pre vás náš leták či žiacke knižky. Spoznajte nášho Dina.

Chodíte nakupovať do našich predajní? Vďaka stierateľnému žrebu v našej aplikácií máte šancu vyhrať pri každom nákupe zľavu alebo malý darček.

Ak potrebujete navštíviť niektorú z predajní ŠEVT, všetky kontatky máte stále pri sebe v našej aplikácií.

Máte akékoľvek otázky alebo pripomienky? Pokojne sa na nás obráťte. Všetky dôležité telefónne čísla a adresy nájdete v kontaktoch.

What’s New

Version 1.253.518.873

support pre iOS9

Information

Seller
Statisticke a evidencne vydavatelstvo tlaciv, a.s.
Size
75.1 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
ŠEVT a.s. © 2014
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like