iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Shenoto by Amir Hossein Madadi Heydari, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Shenoto

By Amir Hossein Madadi Heydari

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Shenoto is a platform to publish, hear, share, download and buy audio files (podcasts) and audio books on the web and smart phones.
If you're up at different times of day and night audio files such as podcasts or audio books hear, Shenoto can be a good suggestion for you. Also, if you like experiences, concerns, or stories of others get to hear your voice, you can use Shenoto to reach your goal.

شنوتو ، سرویس اشتراک گذاری فایل های صوتی
شنوتو بستری است برای انتشار ، شنیدن ، به اشتراک گذاری و خرید فایل های صوتی مانند پادکست و کتاب صوتی.

چندین سالی هست که دانلود و شنیدن فایلهای صوتی انتخابی در فضای اینترنت همه گیر شده است. این نوع فایلهای صوتی که به آنها اصطلاحا پادکست می گویند تنها به موسیقی و یا برنامه رادیویی محدود نمی شوند، بلکه در موضوعات مختلف و در قالب های گوناگون در فضای اینترنت عرضه می شوند. گفتگو های صوتی ، کتاب های صوتی ، نمایشنامه های صوتی و حتی مقاله های رادیویی زیادی وجود دارند که علاقمندان می توانند آنها را به صورت آنلاین شنیده و یا دانلود نموده تا در فرصت های مقتضی گوش دهند.
شنوتو با همین هدف یعنی ارائه فرصتی برای شنیدن و شنیده شدن خلق شد. در پلتفرم شنوتو از یک سو می توانید دغدغه ها ، داستانها ، تجربیات و . . . خود را به صورت صوتی (درقالب پادکست) ضبط یا آپلود کرده و از سو دیگر می توانید شنونده هزاران ساعت محتوای صوتی غنی باشید.

این اپلیکیشن دارای امکانات زیادی برای پرکردن اوقات فراغت شماست. بطور مثال شما با نصب شنوتو و ثبت نام در آن به بیش از 100.000 دقیقه فایل صوتی جذاب و شنیدنی دسترسی خواهید داشت و می توانید در هر زمانی که به اینترنت متصل هستید آنها را بشنوید. برای دسترسی موضوعی به فایلهای صوتی کافیست تا از بخش دسته بندی ها موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید بجز پادکستها و کتابهایی که در صفحه اول در حال نمایش هستند با کمک قسمت جستجو ، موضوع مورد نظرتون را جستجو (search) کنید. با توجه به اینکه درشنوتو کاربران زیادی در حال انتشار فایلهای صوتی خود از این درگاه هستند با امکانات شنوتو، شما می توانید آنها را دنبال کرده یا (Follow) کنید. این امکان در بخشی به نام کافه صدا تعبیه شده. در کافه صدا فقط برنامه سازان و ناشرانی که دنبال می کنید برایتان لیست می شوند. در صورتی که مایل باشید تا صدای شما توسط دیگران شنیده شود می توانید به کمک کلید ضبط صدا در شنوتو یک فایل 10 دقیقه ای تولید ضبط و در شنوتو منتشر کنید. در صورتی که فایل صوتی خود را از قبل آماده کرده اید می توانید از وب سایت شنوتو آن را آپلود کنید. حتی می توانید با کمک امکانات تعبیه شده در شنوتو فایلهای صوتی خودتان یا دیگران با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در صفحه پخش فایل صوتی می توانید با لایک کردن یا درج کامنت با برنامه ساز مورد علاقتون در تعامل باشید. پس با نصب اپلیکیشن شنوتو علاوه بر اینکه به ساعتها فایل صوتی دسترسی دارید، می توانید فایلهای صوتی کوتاه هم ضبط کرده و به گوش کاربران شنوتو برسانید.

What's New in Version 1.0.2

رفع مشکل ضبط صدا
رفع مشکل تغییر مشخصات

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Shenoto
View in iTunes
  • Free
  • Category: Books
  • Updated:
  • Version: 1.0.2
  • Size: 35.6 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.