Snímky obrazovky

Popis

Říká se, že láska hory přenáší, a přesně takový je i letošní Shopping Fever! Dopřejte si to, po čem dlouho toužíte, rozmazlujte se a vybírejte si pro sebe jen to nejlepší.
Jak na to? Zakupte si elektronické kupony v aplikaci Shopping Fever.

Letos pro vás máme navíc několik novinek! Ve vybraných obchodech si můžete za symbolických 29 Kč koupit naši novou bavlněnou tašku. Buďte eko a neplastujte spolu s námi! Seznam obchodů, kde si tašku můžete koupit, najdete níže. Tašky jsou k prodeji i v našich speciálních Meeting Pointech v Centru Chodov, Centru Černý Most v Praze a Forum Nová Karolina v Ostravě, kde vás budeme rozmazlovat, starat se o vás, dáme vám dárek za tři účtenky za nákupy v obchodech zapojených do akce Shopping Fever. A ještě než Shopping Fever propukne naostro, přijďte ve čtvrtek 11. dubna do Galerie Myslbek na exkluzivní módní show – jen pro vás! Podrobný program najdete na webu www.myshoppingfever.cz . Ukažte nám, jak vám letošní Shopping Fever změnil život, a sdílejte vaše zážitky na sociálních sítích! #shoppingfever2019

Novinky

Verze 3.1

Nová verze pro nový ročník 2019! Dopřejte si to, po čem dlouho toužíte, rozmazlujte se a vybírejte si pro sebe jen to nejlepší!

Informace

Prodejce
BURDA Media 2000 s.r.o.
Velikost
71.3 MB
Kategorie
Lifestyle
Kompatibilita

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Jazyky

English, Czech, Slovak

Věk
Rated 4+
Copyright
© 2019 Burda Praha, spol. s.r.o.
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit