iPhone Screenshots

Description

SmileCar

Půjč (si) Auto!
Jednoduše.


V čem jede SmileCar?
Seznamujeme lidi, kteří vlastní auto, ale nevyužívají ho, s lidmi, kteří auto nemají, ale potřebují ho.
Služba SmileCar nabízí to, o čem jste si doteď mohli nechat jen zdát. Umožňuje střídat auta tak, jak zrovna potřebujete. A půjčovat Vám je budou lidé z Vašeho okolí.

Proč platit za auto, které většinu času někde stojí? Se SmileCar zaplatíte opravdu jen tehdy, když ho využijete. Pokud Vám vůz naopak parkuje celé dny v garáži, můžete ho nabídnout ostatním. Kromě dobrého pocitu získáte i zajímavý přivýdělek.


Proč Smilecar vyzkoušet?
Je to jednoduché - Ceníme si času. Vašeho i našeho. Proto projdete jen základní registrací, kterou zvládnete ve SmileCar mobilní aplikaci, a za pár minut už můžete mít zarezervované ideální auto na sobotní výlet nebo naopak nabízet svůj vozový park ostatním.

Je to bezpečné – Chápeme, že některé situace člověk nevymyslí ani v těch nejdivočejších snech. Připravili jsme proto takové smluvní podmínky, které zajišťují kompletní ochranu, ať už si chcete auto pronajmout nebo ho někomu nabídnout. Spát proto můžete dál v klidu. Při nehodě či krádeži se jako řidič budete podílet pouze 5 procenty ze škodné události. Proti nepříjemnostem všeho typu Vás chrání pojištění odpovědnosti. S prémiovým pojištěním si spoluúčast můžete snížit na pouhé 1%.

Je to zábavné – Nenechte se omezovat vlastním autem. Užívejte si života naplno a auto přizpůsobte aktuální potřebě. Kamarády naložte do dodávky a vydejte se na cestu po Evropě. Na rande si vyjeďte v kabrioletu a šéfa naštvěte vymazleným sporťákem. No, a Vaše vlastní auto Vám na to mezitím vydělá.

Je to dostupné – SmileCar nabízí ceny v průměru o 50 až 60 procent nižší než klasické autopůčovny. Navíc můžete obratem nabídnout vlastní auto, takže Vás půjčování nemusí stát v podstatě nic.

Je to ekologické – Sdílením aut přispějete ke snížení počtu aut na silnicích. Tím pomůžete zlepšit ovzduší či zvýšit počet parkovacích míst ve městech. 1 SmileCar nahradí až 8 osobních automobilů.

What's New

Version 1.4.0

V této aktualizaci přinášíme:
- optimalizaci pro iPhone X
- přepracovaná sekce Zpráv
- lepší zadávání slevových kódů
- drobná UI vylepšení na obrazovce platby
- úprava zobrazení lokace na detailu vozidla
- oprava zobrazení cen při zadané procentní slevě
- oprava a vylepšení pro vkládání rodného čísla a data narození při registraci
- oprava zobrazení dlouhodobé slevy u souhrnu cen aktivní rezervace
- oprava zobrazování avatarů na obrazovce hodnocení
- drobná vylepšení rychlosti aplikace
- další drobné úpravy a opravy

Information

Seller
SmileCar a.s.
Size
67.8 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 SmileCar a.s.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like