iPhone Screenshots

Description

HoppyGo

Půjč (si) Auto!
Jednoduše.


V čem jede HoppyGo?
Seznamujeme lidi, kteří vlastní auto, ale nevyužívají ho, s lidmi, kteří auto nemají, ale potřebují ho.
Služba HoppyGo nabízí to, o čem jste si doteď mohli nechat jen zdát. Umožňuje střídat auta tak, jak zrovna potřebujete. A půjčovat Vám je budou lidé z Vašeho okolí.

Proč platit za auto, které většinu času někde stojí? Se HoppyGo zaplatíte opravdu jen tehdy, když ho využijete. Pokud Vám vůz naopak parkuje celé dny v garáži, můžete ho nabídnout ostatním. Kromě dobrého pocitu získáte i zajímavý přivýdělek.


Proč HoppyGo vyzkoušet?
Je to jednoduché - Ceníme si času. Vašeho i našeho. Proto projdete jen základní registrací, kterou zvládnete ve HoppyGo mobilní aplikaci, a za pár minut už můžete mít zarezervované ideální auto na sobotní výlet nebo naopak nabízet svůj vozový park ostatním.

Je to bezpečné – Chápeme, že některé situace člověk nevymyslí ani v těch nejdivočejších snech. Připravili jsme proto takové smluvní podmínky, které zajišťují kompletní ochranu, ať už si chcete auto pronajmout nebo ho někomu nabídnout. Spát proto můžete dál v klidu. Při nehodě či krádeži se jako řidič budete podílet pouze 5 procenty ze škodné události. Proti nepříjemnostem všeho typu Vás chrání pojištění odpovědnosti. S prémiovým pojištěním si spoluúčast můžete snížit na pouhé 1%.

Je to zábavné – Nenechte se omezovat vlastním autem. Užívejte si života naplno a auto přizpůsobte aktuální potřebě. Kamarády naložte do dodávky a vydejte se na cestu po Evropě. Na rande si vyjeďte v kabrioletu a šéfa naštvěte vymazleným sporťákem. No, a Vaše vlastní auto Vám na to mezitím vydělá.

Je to dostupné – HoppyGo nabízí ceny v průměru o 50 až 60 procent nižší než klasické autopůčovny. Navíc můžete obratem nabídnout vlastní auto, takže Vás půjčování nemusí stát v podstatě nic.

Je to ekologické – Sdílením aut přispějete ke snížení počtu aut na silnicích. Tím pomůžete zlepšit ovzduší či zvýšit počet parkovacích míst ve městech. 1 SmileCar nahradí až 8 osobních automobilů.

What's New

Version 3.2

Opravy drobných chyb

Information

Seller
HoppyGo s.r.o.
Size
95.5 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 HoppyGo s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like