iPhone Screenshots

Description

Stanomierz to aplikacja pozwalająca na monitorowanie kosztów związanych z zasobami, mediami wykorzystywanymi w gospodarstwie domowym. Ideą jest systematyczne uzupełnianie danych dotyczących stanów liczników gazu, wody, prądu w celu obserwowania jednostkowego zużycia zasobów oraz badania kosztów ponoszonych na poszczególne media w czasie.

Przy założeniu comiesięcznego spisywania liczników mediów oraz kwot do zapłaty do aplikacji na swoim telefonie, powstanie rzetelny obraz wahań zużycia zasobów w zależności od pory roku, ilości lokatorów oraz inwestycji w dom mających na celu redukcję rachunków za media.

Wizualizacja graficzna danych z poszczególnych okresów w postaci wykresów oraz tabel umożliwia łatwy i przystępny sposób interpretacji danych. W mgnieniu oka będziesz mógł ocenić zużycie zasobów oraz ich koszty w danym okresie.

Aplikacja posiada szereg opcji pozwalających dostosować funkcjonalności do użytkownika, tj. rodzaj mediów do kontrolowania, rodzaj gromadzonych informacji (stany liczników, koszty), comiesięczne przypomnienia o dodaniu nowego wpisu oraz tworzenie danych dostępowych do panelu on-line.

Każdy użytkownik ma możliwość stworzenia swojego loginu, hasła oraz aktywacji usługi dostępu do swoich danych poprzez przeglądarkę internetową pod adresem www.stanomierz.pl

What's New

Version 2.1

- możliwość dodawania liczników do zasobów,
- bardziej rozbudowana synchronizacja danych z kontem stacjonarnych,
- możliwość grupowania liczników do rozliczeń,
- nowa funkcja autosynchronizacji wpisów

Information

Seller
marek spychalski
*WEA.AppPages.Size*
2.8 MB
Category
Productivity
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© mspoint 2014
Price
$0.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like