Screenshots

Description

Lexoni lajmet e fundit nga StarPlusTv si dhe na ndiqni ne LiveStream 24 Ore.

Për personat qe jetojnë ne Shkodër, Star Plus TV gjendet në kanalin 26 UHF. Beni një kërkim automatik në televizorin tuaj, dhe në kanalin 26, gjeni sinjalin e Star Plus Tv, ku keni mundësi të ndiqni programacionin që dëshironi.

Gjithashtu mund të na ndiqni edhe në: Digitalb Satelit, Abcom, Tibo IPTV, TvAlb, Iliria IPTV, NimiTv

Ju ftojmë të na ndiqni.
Star Plus – Televizioni juaj

What’s New

Version 3.0

1: Në ketë version lajmet e fundit të dërguara me njoftim automatik i gjeni në një rubrike të re
2: Gati për iPhone X
3: Grafike e re

Gjithashtu ju kujtojmë që StarPlusTv gjendet në kanalin 66 në Digitalb Satelit
Duke ju falënderuar që na ndiqni, ju urojme shikim të këndshmen të programeve tona

Ratings and Reviews

LekaL901 ,

LekaL901

Flm, shume mire punon

XhulioTodaj ,

👌🏻

Shum mir punon!

Information

Seller
Terenc Pepa
Size
23.7 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© StarPlusTv
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like