iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Sympatia – randki, flirt, czat by Grupa Onet.pl SA, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Sympatia – randki, flirt, czat

By Grupa Onet.pl SA

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

RANDKI, MIŁOŚĆ CZY POWAŻNY ZWIĄZEK? WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W SYMPATII
Wybierz najlepszą aplikację randkową - znajdź miłość, jakiej szukasz.
Sympatia.pl to najpopularniejszy portal randkowy w Polsce – zaufały mu miliony singli!
Z nami poznawanie nowych osób to prawdziwa przyjemność.

APLIKACJA RANDKOWA – POZNAJ FUNKCJE
Sympatia to najpopularniejsze miejsce do szukania miłości. Oto, dlaczego warto wybrać właśnie naszą aplikację randkową.

CZAT
To najważniejsza funkcja aplikacji randkowej. Postawiliśmy w niej na wątkowanie wiadomości, dzięki czemu rozmowy z kobietami i mężczyznami są bardziej dynamiczne. Spodobała Ci się kobieta lub mężczyzna na fotce - po prostu napisz. Wystarczy jedno kliknięcie, by zacząć poznawanie nowych osób.

FOTKA
Możesz dodawać swoje zdjęcia do profilu i przeglądać fotki innych singli. Pamiętaj - fotka to najważniejszy element profilu, który przyciąga innych. Ta aplikacja randkowa umożliwi Ci wrzucenie fotki na profil zaraz po jego zrobieniu, niezależnie od tego, gdzie jesteś.
WYSZUKIWARKA SINGLI
Z łatwością odnajdziesz interesujących Cię singli. Wyszukiwarka to wiele kryteriów, którymi możesz się kierować, poznając nowe osoby. Zaznaczaj według swoich preferencji, ale pamiętaj też, aby nie zawężać ich do minimum, bo możesz pominąć wiele ciekawych osób.

FLIRT
Randki czy poważny związek? Zacznij od flirtu na czacie. Single właśnie w ten sposób zaczynają poszukiwania miłości. Wielu z nich zastanawia się, czy istnieje sprawdzony test na miłość, czy miłość można odnaleźć na podstawie testu? Tu nie trzeba żadnych sztuczek - wystarczy flirt poprzez aplikację randkową.

KOBIETY I MĘŻCZYŹNI W ZASIĘGU RĘKI
Poznawanie kobiet czy mężczyzn poprzez aplikację będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Jeśli chcesz nawiązać przyjaźń, nasza aplikacja pomoże Ci odnaleźć właściwą osobę. Jeśli już wkrótce chcesz powiedzieć „kocham”, aplikacja (tak jak portal randkowy) umożliwi Ci spełnienie marzeń o miłości.

RANDKOWANIE DLA KAŻDEGO
Aplikacja randkowa Sympatii posiada funkcję powiadomień, dzięki którym otrzymasz od nas sygnał, że ktoś zwrócił na Ciebie uwagę i skontaktował się z Tobą poprzez komunikator. Dzięki temu możesz korzystać z darmowej aplikacji randkowej Sympatia.pl w każdym miejscu i o każdej porze. Flirt jest możliwy wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

POZNAWANIE NOWYCH OSÓB
Zaznacz swoje kryteria wyszukiwania, określając tym samym, jakich kobiet i mężczyzn szukasz. Niezależnie od tego, czy szukasz tylko nowych przyjaźni czy chcesz się umawiać na poważne randki i już wkrótce możesz dołączyć do grona szczęśliwie zakochanych - aplikacja jest miejscem właśnie dla Ciebie. W Sympatia.pl flirt jest naprawdę prosty, poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

SZYBKA RANDKA
To jedna z wielu możliwości, jakie daje Ci korzystanie z aplikacji randkowej. Jeśli czujesz, że singiel po drugiej stronie to ktoś naprawdę wyjątkowy - zaproponuj randkę. Jeśli zaiskrzy, druga randka to tylko kwestia czasu. Stąd już prosta droga do związku i miłości. Niejeden flirt przemienił się w pierwszą, drugą, trzecią szybką randkę, a potem poważny związek. Randki w internecie to miejsce, które pomogło już wielu singlom.

SAMOTNI I ZAKOCHANI
Dzięki tej aplikacji randkowej poznało się już wielu zakochanych. Sympatia codziennie otrzymuje listy od szczęśliwych par, które nie wierzyły w to, że portal randkowy to coś dla nich - a jednak, udało im się odnaleźć miłość życia. Niewinny flirt, szybka randka czy zwykła wiadomość - podobna do tych, jakie wysyłamy w social mediach - jest wstępem do pięknej przyjaźni lub miłości.

Zainstaluj darmową aplikację randkową i przekonaj się, że portale randkowe są idealnym sposobem na miłość.

http://ofirmie.onet.pl/cookies
http://sympatia.onet.pl/tips/advice/regulamin,5656238,advice-detail.html

What's New in Version 4.5.8

Wersja 4.5.8

- poprawa błędu związanego z usuwaniem wiadomości;

-------

- Nowa galeria
Dodawanie zdjęć głównych i galeryjnych jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz! Aplikacja udostępnia podstawowe narzędzia modyfikacji fotografii, jak kadrowanie i rotacja, a także możliwość dodawania i edycji opisów zdjęć. Dodatkowo zostaniesz poinformowany o wynikach moderacji Twojego zdjęcia głównego, które jest najważniejszym elementem profilu, zwiększającym % odwiedzin. :) Dzięki nowej odsłonie galerii możesz szybko zaktualizować i uatrakcyjnić swoje fotograficzne portfolio na profilu :)
 - Widget 'Odwiedziny"
Interesuje Cię, kto ogląda Twój profil w Sympatia.pl? Już teraz możesz zainstalować widget "Odwiedziny" na widoku dnia dzisiejdzego i szybko sprawdzić ostatnie wizyty.
Wystarczy przesunąć palcem w prawo na ekranie początkowym, ekranie blokady lub podczas przeglądania powiadomień. Nie wiesz jak dodać widget? Przesuń palcem w prawo na ekranie początkowym lub ekranie blokady > przewiń w dół i stuknij opcję Edycja > aby dodać widget, stuknij ikonę z plusem a następnie opcję opcję Gotowe.
- dostosowanie aplikacji do iPhone X;
 
Informujemy, że w związku z polityką Apple od dnia 21 kwietnia 2017 roku aplikacja Sympatia dostępna jest dla użytkowników po 18 roku życia.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4

Customer Reviews

PAYMENT PAGE IS NOT SHOWING

Please payment page of the apps is not showing since after the update.

Sympatia – randki, flirt, czat
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
 • Free
 • Category: Social Networking
 • Updated:
 • Version: 4.5.8
 • Size: 108 MB
 • Language: Polish
 • Seller:
You must be at least 17 years old to download this app.
 • Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
 • Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity

Compatibility: Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.
All Versions:

Top In-App Purchases

 1. Pakiet 1 miesiąc$5.99
 2. Pakiet 3 miesiące$8.99
 3. Pakiet 12 miesięcy$16.99
 4. Pakiet 1 miesiąc + 3 dni$5.99
 5. Pakiet 6 miesięcy$10.99
 6. Pakiet 3 miesiące + 10 dni$8.99
 7. Pakiet 12 miesięcy + 35 dni$16.99
 8. Pakiet 6 miesięcy + 20 dni$10.99