Screenshots

Description

NOWA APLIKACJA!
- zupełnie przebudowana nawigacja po aplikacji - teraz dużo szybciej znajdziesz interesujące Cię funkcje
- nowa wyszukiwarka - prosto i szybko wyszukuj sympatycznych
- odświeżony widok list i profili użytkowników - poznawaj nowe osoby, wykonując jeden gest

Już niebawem kolejne nowości. Jeśli masz jakieś uwagi lub pomysły, podziel się nimi z nami za pomocą opcji "Napisz opinię o aplikacji" dostępnej w karcie Więcej.

RANDKI, MIŁOŚĆ CZY POWAŻNY ZWIĄZEK? WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W SYMPATII
Wybierz najlepszą aplikację randkową - znajdź miłość, jakiej szukasz.
Sympatia.pl to najpopularniejszy portal randkowy w Polsce – zaufały mu miliony singli!
Z nami poznawanie nowych osób to prawdziwa przyjemność.

APLIKACJA RANDKOWA – POZNAJ FUNKCJE
Sympatia to najpopularniejsze miejsce do szukania miłości. Oto, dlaczego warto wybrać właśnie naszą aplikację randkową.

CZAT
To najważniejsza funkcja aplikacji randkowej. Postawiliśmy w niej na wątkowanie wiadomości, dzięki czemu rozmowy z kobietami i mężczyznami są bardziej dynamiczne. Spodobała Ci się kobieta lub mężczyzna na fotce - po prostu napisz. Wystarczy jedno kliknięcie, by zacząć poznawanie nowych osób.

ZDJĘCIA
Możesz dodawać swoje zdjęcia do profilu i przeglądać fotki innych singli. Pamiętaj - fotka to najważniejszy element profilu, który przyciąga innych. Ta aplikacja randkowa umożliwi Ci wrzucenie fotki na profil zaraz po jego zrobieniu, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

WYSZUKIWARKA SINGLI
Z łatwością odnajdziesz interesujących Cię singli. Wyszukiwarka to wiele kryteriów, którymi możesz się kierować, poznając nowe osoby. Zaznaczaj według swoich preferencji, ale pamiętaj też, aby nie zawężać ich do minimum, bo możesz pominąć wiele ciekawych osób.

BINGO!
Randki czy poważny związek? Sprawdź czy podobacie się sobie grając w Bingo. Single właśnie w ten sposób zaczynają poszukiwania miłości. Wielu z nich zastanawia się, czy istnieje sprawdzony test na miłość, czy miłość można odnaleźć na podstawie testu? Tu nie trzeba żadnych sztuczek - wystarczy jedno kliknięcie, aby pokazać, że ktoś Ci się podoba.

KOBIETY I MĘŻCZYŹNI W ZASIĘGU RĘKI
Poznawanie kobiet czy mężczyzn poprzez aplikację będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Jeśli chcesz nawiązać przyjaźń, nasza aplikacja pomoże Ci odnaleźć właściwą osobę. Jeśli już wkrótce chcesz powiedzieć „kocham”, aplikacja (tak jak portal randkowy) umożliwi Ci spełnienie marzeń o miłości.

RANDKOWANIE DLA KAŻDEGO
Aplikacja randkowa Sympatii posiada funkcję powiadomień, dzięki którym otrzymasz od nas sygnał, że ktoś zwrócił na Ciebie uwagę i skontaktował się z Tobą poprzez komunikator. Dzięki temu możesz korzystać z darmowej aplikacji randkowej Sympatia.pl w każdym miejscu i o każdej porze. Flirt jest możliwy wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

POZNAWANIE NOWYCH OSÓB
Zaznacz swoje kryteria wyszukiwania, określając tym samym, jakich kobiet i mężczyzn szukasz. Niezależnie od tego, czy szukasz tylko nowych przyjaźni czy chcesz się umawiać na poważne randki, już wkrótce możesz dołączyć do grona szczęśliwie zakochanych - aplikacja jest miejscem właśnie dla Ciebie.

PŁATNOŚCI
Aplikacja oferuje możliwość dostępu do płatnej usługi serwisu zwanej Pakietem Premium, w postaci nieodnawianej subskrypcji na określony czas [Pakiet 1 miesiąc (27,99 PLN), Pakiet 3 miesiące (42,99 PLN), Pakiet 6 miesięcy (52,99 PLN) i Pakiet 12 miesięcy (79,99 PLN)]. Płatność jest jednorazowa, a informacja o zakresie usługi i o całkowitym koszcie zakupu jest widoczna przed zakupem. Przedłużając aktywny pakiet, zyskujesz dodatkowe dni gratis. Płatność, polegająca na obciążeniu karty płatniczej skojarzonej z kontem iTunes, zostanie pobrana jednorazowo z konta po potwierdzeniu zakupu.

Regulamin korzystania z serwisu:
https://sympatia.onet.pl/terms.html
Polityka prywatności:
https://polityka-prywatnosci.onet.pl

Zainstaluj darmową aplikację randkową i przekonaj się, że portale randkowe są idealnym sposobem na miłość.

What’s New

Version 1.0.4

naprawa błędów, mogących sprawiać problemy podczas korzystania z aplikacji

Information

Seller
Grupa Onet.pl SA
Size
118.3 MB
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Polish
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Copyright
© Ringier Axel Springer Sp. z o.o.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Pakiet 1 miesiąc $5.99
  2. Pakiet 3 miesiące $8.99
  3. Pakiet 6 miesięcy $10.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like