iPhone Screenshots

Description

1989 Yılında serüvenine başlayan firmamız KALE TRAKTÖR markası ile yıllarca faaliyet göstermiş olup siz değerli müşterilerimizinde önerileri doğrultusunda üst yönetim değerlendirmeleri sonrasında 2010 yılının başlarından itibaren TEK KALE markasıyla yolumuza devam etmekteyiz.

Tarım aletleri ve tarım römorku konusunda faaliyet gösteren firmamamız El Traktörü Römorku konusunda son gelişimci ve öncü olmanın gurununu yaşamaktadır. Uzman kadrosu ve son teknoloji makineleriyle kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır.

El Traktörleri Tarım remorku konusunda gerekli testler ve doğrulamalarını yaptırmış ve siz değerli müşterilerimize güvenle teslim etmektedir.

Uygulamamızda firmamız ürün çeşitleri, iletişim bilgileri ve sertifikalarımız yer almaktadır. Sizlere daha yakın olabilmek adına hizmete sunduğumuz uygulamamız sayesinde her an yanınızda olmayı hedeflemekteyiz...

Information

Seller
Tolga Guzelhan
Size
33.9 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
©2018 Tekkale
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer