iPhone Screenshots

Description

Mirë se vini në aplikacionin e ri Telesport! Këtu do të gjeni të gjitha lajmet sportive me të cilat jeni mësuar, por tashmë kemi shtuar edhe video, golat live, rezultate dhe ndeshje. Mund të zgjidhni skuadrën dhe sportin tuaj e preferuar dhe çdo ditë do të njoftoheni për lajmet që ju interesojnë më shumë!

What’s New

Version 2.4

Bug fixes

Information

Seller
TELE SPORT SH.P.K
Size
11.1 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Telesport 2001
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like