Screenshots

Description

THE VIEW to ponad 1000m2 unikalnej powierzchni, zaprojektowanej w duchu architektury Nowego Jorku, ściśle nawiązując do atmosfery tam panującej.

Klub od samego początku obrał sobie za cel dostarczanie rozrywki na najwyższym poziomie. Realizacja tego planu w ciągu dwóch miesięcy funkcjonowania klubu pozwoliła nam zyskać miano jednego z najlepszych klubów w Warszawie.

Nasz klub to nie tylko wyjątkowe miejsce z zapierającym dech w piersiach widokiem na całą stolicę, ale również doskonały dobór artystów, którzy uświetniają weekendowe imprezy. Do tej pory mogliśmy gościć takie sławy jak EVE , ROGER SANCHEZ, MAX C, JOZIF, Dave Mayer, Martin2Smoove, Cosmic, Accee, , Flavio Rodriquez oraz czołówka polska NEEVALD, JACOB A, ADAMUS, MARIA SADOWSKA, Noz, Tenessee, Georgina Tarasiuk i wielu innych.

Dotychczasowe sukcesy są dla nas z jednej strony powodem do dumy, a z drugiej motywują nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy czego efektem jest druga część klubu, która zostanie otwarta na 28. piętrze wieżowca Spektrum Tower na przełomie października i listopada.

The VIEW to miejsce, które zostało stworzone dla ludzi wyjątkowych, poszukujących nowych doznań i ceniących sobie wysoki standard życia. Możecie być pewni, że nieustannie będziemy starać się o to, aby nasz klub był doskonałą przestrzenią dla spotkań – zarówno tych prywatnych jak i biznesowych.

Zapraszamy do pobrania naszej aplikacji mobilnej! Wybrane zakładki to:
O Nas, Zadzwoń, Menu, Mapa, Rezerwacja, Facebook, Wydarzenia, Galeria, Video

What's New

Version 1.31.48.90

Minor improvements.

Information

Seller
Lukasz Zych
Size
75.9 MB
Category
Entertainment
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Copyright
© 2015 App4Mobile
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like