iPhone Screenshots

Description

Misioni është fisnik, i ngulitur përjetësisht. Të përcjellim emocionet e lojës magjike të futbollit te ekranet e çdo tifozi gjerman në të gjitha trevat shqipfolëse dhe më gjerë.

What’s New

Version 1.0.2

Add more News

Information

Seller
Briljant Kasami
Size
21.7 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Briljant Kasami
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer