Screenshots

Description

Merrni te rejat me te fundit, te gjitha informacionet e dites dhe programet e Top Channel, ne telefonin tuaj

What's New

Version 21

Tani mund të ndiqni Top News Live për të gjitha zhvillimet nga vendi dhe bota në 24 orë

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
5 Ratings
5 Ratings
KlevisX28

Shumë i ngadaltë!

Versioni i vjetër ishte më i shpejtë dhe i thjeshtë në përdorim. Duhen disa sekonda që faqet të hapen dhe lajmet po ashtu, në WiFi si dhe në mobile date.

Durres.arche

Best breaking news notifications

Super app! Vecanerisht breaking news notifications. Bravo!

Kley2009

Wow...👏👏👏

Nje implementim shume bashkekohor. Urime Top Channel per kete standard kaq te larte qe edhe mediat me te fuqishme te botes do ta kishin zili!
Disa difekte:
1) video nuk hapen ne asnje seksion lajmi apo show. Une perdor iPhone 6
2) 3 Dritaret popup qe dalin kur hapet aplikimi per here te pare jane shume te besdisshme.
Rregulloni keto dy difekte dhe 5 yjet jane te merituara.

Information

Seller
Top Channel Sha
Size
13.8 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Top Channel 2018
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like