iPhone Screenshots

Description

Turkcell Platinum uygulaması ile Platinum dünyasının tüm ayrıcalıkları hayatınıza konfor katmak için sizinle. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifelere, sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet sorumlularına, en yeni cihazlarda özel tekliflere, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi ve daha birçok ayrıcalığa uygulama üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Uygulama ile sadece size özel Platinum Müşteri Temsilcisi’ne e-posta veya telefon ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet veren Platinum Hizmet Ekibi’ni çağırabilirsiniz.

Uygulamadaki Hesabım bölümünden kalan kullanımlarınızı görebilir, güncel faturanızı öğrenebilirsiniz. Yurt dışı kullanımlarınız için size en uygun tarife ve paketleri, gideceğiniz ülkeyi seçerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Turkcell Platinum uygulaması ile ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikteki ayrıcalıklara kolayca erişebilir, üstelik bu ayrıcalıkları sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Platinum’un ayrıcalıklı dünyası sizin ve sevdikleriniz için elinizin altında.

What’s New

Version 5.7

Turkcell Platinum Elite ile Platinum ayrıcalıklarını Elite farkıyla yaşıyorsunuz!
Uygulamamızdaki yeni özellikleri ve geliştirmeleri hızlıca kullanmak için otomatik güncelleme özelliğini açık tutabilirsiniz.

Ratings and Reviews

2.8 out of 5
6 Ratings
6 Ratings
Asay35 ,

Worst app from Turkcell

Keeps freezing every time you use the app because of some non sense evaluation questionnaire!

İstanbulED ,

English not supported

The app description in the US App Store states that the app is in English; however, that is false. There is no English support.

Minnieta ,

Favori app'im

Hem Platinum ayrıcalıkları hem de hattıma ilişkin tüm bilgileri görebildiğim, son derece faydalı ve kullanımı kolay bir App

Information

Seller
Turkcell Teknoloji
Size
213.9 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2013 Turkcell
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like