iPhone Screenshots

Description

Aplikace nabízí největší přehled dětských hřišť a rozsáhlou sbírků tipů na výlety v celém Česku. Orientujeme se zejm. na výlety s dětmi, ale vybere si každý turista.

Tipy na výlety můžete vyhledávat podle řady parametrů - turistického regionu, délky a časové náročnosti výletu, zajímavostí, které chcete na výletě vidět, náročnosti trasy apod. Nebo si také můžete najít výlety ve Vašem okolí a hned vyrazit na cestu :) U každého výletu máme krátký článek popisující jeho trasu, zajímavosti, informaci o tom, zda je trasa sjízdná s kočárkem apod. Dále nabízíme vždy řadu fotek a trasu na mapě, ať víte do čeho jdete.

Aplikace umožňuje zakládat seznamy oblíbených výletů, např. výlety na letní dovolenou, na víkendy apod. Výlety do seznamu pak můžete přidávat z výsledků vyhledávání nebo detailu výletu.

Dětská hřiště můžete vyhledávat ve svém okolí nebo podle parametrů a zobrazit si výsledky na mapě či v seznamu. U každého hřiště sledujeme řadu parametrů - velikost, umístění, pozice, výčet herních prvků, povrch, hodnocení a komentáře uživatelů, fotky atd. Každé hřiště můžete okomentovat, ohodnotit, příp. nám poslat aktuální fotku.

Všechna hřiště jsou k dispozici také na stejnojmeném webu - www.venkazdyden.cz. Databáze dětských hřišť i tipů na výlety je průběžně udržována, aktualizována a rozšiřována - tipy na výlety po celém Česku, dětská hřiště v Praze, Brně, i dalších větších i menších městech a vesnicích přibývají každým dnem a to jak na našem webu tak na našich FB stránkách.

Kromě pasivního využití aplikace či webu se můžete i aktivně zapojit a přidávat nové tipy na výlety a dětská hřiště a získat za to finanční odměnu. Více informací najdete na našem webu www.venkazdyden.cz.

What’s New

Version 1.4

Novinky:
* Přidali jsme seznamy oblíbených výletů - můžete si vytvořit různé seznamy, např. na letní dovolenou, výlety na víkendy apod. a do těchto seznamů vkládat výlety dle svých preferencí.
* Můžete vyhledávat výlety v okolí určité lokality. Na mapě vyberete určité místo, např. místo, kam pojedete na dovolenou a aplikace vám vyhledá výlety v okolí. Tyto si samozřejmě můžete snadno přidat do seznamu oblíbených výletů a na dovolené pak vybírat z tohoto seznamu.
* Opravy nalezených chyb.

Information

Seller
Jiri Matejka
Size
38.4 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11-inch), iPad Pro (11-inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation) Wi-Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi-Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi-Fi + Cellular,and iPod touch (6th generation).

Languages
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Jiri Matejka
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like