Screenshots

Description

Misioni i rradhës me Vodafone City vjen në 15 qytete: Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër, Kukës, Fier, Berat, Korçë, Gjirokastër , Vlorë, Krujë, Lezhë, Lushnjë, Pogradec dhe Sarandë.

Porta krijoi rrugën drejt një dimensioni të ri.

Një univers paralel fsheh burimin e inteligjencës superiore, të njohur si Red Power. Zotërimi i saj hap një dritare të re njohurish, ende mister për njerëzimin ( për t’u zbuluar zbuluar më tej).

Për të zotëruar Red Power duhet të gjeni 10-të elementët që bëjnë të mundur formimin e saj.

Përballja e qyteteve, udhëzimet, komuniteti i lojtarëve, suport teknik dhe gjithçka tjetër në vodafonecity.al

Zbuloje i pari misterin e qytetit tënd dhe fito fuqi supreme!

What's New

Version 1.1.7

Performance optimisation.
Minor bug fixes.

Ratings and Reviews

nice application

Leart Zajmi

pus support for ios 6 👌🏻✌🏻👍🏻😉

get it. now!

313redflex

Could need some work, especially design wise but does it's job quite well, so yeah.

Aspak mire

TerencPepa

App punon shume keq. Ne 2015 kur u publikua per here te pare kishte problem me kordinatat.

Kete vit sjell problem ne hapjen e pyetjeve.

Sot ishte hapur pyetja e dyte tek te tjeret ndersa tek une jo.

Testuar ne iphone 6s me ios11
T
Dhe
Iphone 7plus ios10

Kshuqe skandaloz

Information

Seller
VODAFONE ALBANIA SH.A.
Size
219.9 MB
Category
Entertainment
Compatibility
Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
Copyright © 2017 Vodafone Albania
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like