iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Mayıs 2014'ten itibaren Welcome Baby olarak e-ticaret sektöründe yerimizi aldık. Hem fiziki mağazalarımızda hem de online mağazamızda asli amacımız; giderlerimizi minimum seviyede tutarak sizlere en iyi ürünü, en uygun fiyata sağlamak. Memnuniyetiniz, her zaman öncelikli hedefimiz.
İhtiyacınız olan her ürünü, istediğiniz zaman bulma imkanı veren Welcome Baby, çocuk araç gereçlerinden, anneler ve anne adayları için kozmetik ürünlerine kadar bir annenin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş sitesi. Welcome Baby'de günün 24 saati gönül rahatlığı ile tüm alışverişinizi yapabilirisiniz. Bir Koyuncuoglu şirketler grubu olan "Welcome Baby", Koyuncuoğlu'nun 70 yıllık işletmecilik anlayışını, ilke edinerek; sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
Welcome Baby; annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 7 yaşa kadar uzanan süreçteki ihtiyaçlarını karşılayan internet sitesi ve mağazalar zinciridir.
Amacımız anne, bebek ve çocukların; ihtiyaçlarını mağaza mağaza dolaşmadan; tek seferde, en uygun fiyata ve en güvenilir şekilde temin edilebilmesi. Ürünlerimizin kaliteli ve sağlam olmasına çok önem veriyoruz. Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere stoklarımızda yer vermiyoruz.

"Siz Bebeğinize, Biz Size Yeteriz."

Yenilikler

Sürüm 1.2

Açıklama kısmı güncellendi.

Bilgi

Satıcı
HOSGELDIN BEBEK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
Boyut
2.4 MB
Kategori
Shopping
Uyumluluk

Requires iOS 9.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Diller

English

Yaş Sınırı
Rated 4+
Telif Hakkı
© Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz