iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Welcome Baby by HOSGELDİN BEBEK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TİCARET LIMITED SIRKETI, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Welcome Baby

By HOSGELDİN BEBEK ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TİCARET LIMITED SIRKETI

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Welcome Baby; ahşap sanayi, ağaç sanayi, yapı market, sigortacılık, petrol ürünleri, inşaat, turizm gibi şirketleri bünyesinde barındıran ve toplamda 200 milyon TL üzeri yıllık cirosu olan Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun üyesidir. İstanbul, Kütahya ve Bodrum’da yaklaşık 70 yıldır toptan ve perakende sektöründeki satış tecrübesini, Welcome Baby markası ile Anne & Bebek sektörüne aktarmıştır. 2014 yılının Mayıs ayında kurulan Welcome Baby, bu kısa zamanda 4 adet mağaza ve E-Ticaret sitesi ile Anne & Bebek ürünleri sektörüne adım atmıştır.

Sürekli gelişmekte olan Welcome Baby, ilk mağazasını Mart 2015 tarihinde açmıştır. Güncel durumunda İstanbul Pendik E-5, Pendik Çarşı, Afyon Afium Alışveriş Merkezi ve Bodrum Konacık’ta bulunan 4 mağazamız hizmet vermektedir. Welcome Baby, annenin ve bebeğin doğum öncesinden başlayıp 7 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir mağazalar zinciri ve e-ticaret sitesidir. Welcome Baby, 0-7 yaş arası çocuklara uygun araç gereç, oyuncak, giyim, bakım, mobilya, beslenme ve güvenlik ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Kendi yarattığımız Kiddy`s Teepee ve Mummy's Baby markaları ile yurt içinde ve yurt dışında faaliyet göstermekteyiz.

Dünya çapında 100’lerce markanın 1.000’lerce ürünü Welcome Baby’de satışa sunulmaktadır. Markalarla yapılan pazarlama aktiviteleri ile saatlik, günlük, haftalık ve yıllık kampanyalar yapılmaktadır. Welcome Baby anlaşmalı bankalarla, müşterilerine ödemelerde büyük imkanlar sağlamaktadır. Mağazalarımızda bulunan ürünler bebekler için en iyi kalitede üretilmiş markalara aittir.

Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin bulunduğu mağazamız, satış sonrası süreçte de memnuniyete önem verir. Kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan Welcome Baby, kargo ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir.

Yüzlerce ünlü markanın binlerce ürünü stoklarımızda mevcuttur. İnternet sitemizden yılın her günü 7/24 gönül rahatlığı ile sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. ‘’Hızlı Kargo’’ hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. 125 TL üzeri yapılan alışverişlerden kargo ücreti almıyoruz. Ödemelerinizi kredi kartı ile, banka havalesi ile ya da teslimatta ödeme yolu ile yapabilirsiniz.

Welcome Baby bebek mağazalarımız, sahip olması gereken tüm kriterlerde faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. Tüm personelimize satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir.

Hedeflerimiz
• Welcome Baby’nin sevilmesini ve güvenilmesini sağlamak.
• Bu sevgi ve güveni de çok uzun yıllar koruyabilmek.
• Mağazacılık ve E-Ticaret kanallarında kendimizi sürekli yenilemek ve dünyatrendlerine ayak uydurmak.
• ‘’En iyi hizmet, en iyi kalite, en uygun fiyat’’ parolası ile faaliyet göstermek.

"Siz Bebeğinize Biz Size Yeteriz..."

What's New in Version 1.1

Market ismi değiştirildi.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
Welcome Baby
View in iTunes
  • Free
  • Category: Shopping
  • Updated:
  • Version: 1.1
  • Size: 2.4 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 9.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.